Rezultate te kerkimit per termin: +Chelsea

Meta: total 1000 / total_found 7330 / time 0.003 / keyword[0] chelsea / docs[0] 7330 / hits[0] 12985 /
Higuain nuk bind, Chelsea gati ofertën për Lewandowskin
  • 2019-04-09

Higuain nuk bind, Chelsea gati ofertën për Lewandowskin

Chelsea kërkon me çdo kusht që të sjellë në radhët e tij një sulmues të një niveli të lartë dhe së fundmi në media po përmendet emri i Robert Lewandowskit, autor i dy golave për Bajernin e Mynihut në fitoren 5-0 në klasiken me Borussian e Dortmundit. Për momentin Chelsea po vuan

Mourinho i vetafrohet Interit, por zgjedhja e Marottas është
  • 2019-04-06

Mourinho i vetafrohet Interit, por zgjedhja e Marottas është

Ndonjëherë ndodh që kujtimet të kthehen duke krijuar një mal nostalgjie dhe, me sa duket, i përfshirë nga kujtimet e për një nga skuadrat e tij më të dashura, 56-vjeçari portugez, Jose Mourinho, i është vetofruar presidentit të Interit Zhang me ndërmjetësinë e ish- presidentit Mass

No Pic available
  • 2019-03-31

Chelsea përmbys Cardiffin, ruan shanset për zonën Champions

Chelsea ia ka dalë të rikthehet te fitorja, që mungonte prej dy javësh, pasi triumfoi me rezultatin 1-2 në transfertën uellsiane ndaj Cardiffit. Të besuarit e Maurizio Sarrit e panë veten në disavantazh në fillim të pjesës së dytë, por reaguan duke shënuar dy herë të tjera, fillimis

Pato rikthehet në Brazil, firmos me Sao Paulon deri në 2022
  • 2019-03-28

Pato rikthehet në Brazil, firmos me Sao Paulon deri në 2022

Rinis nga Brazili karriere e Alexandre Patos. Ish-sulmuesi i Milanit gjatë dy sezoneve të fundit është aktivizuar te skuadra kineze Tianjin Quanjian, me të cilën së fundmi kishte prishur kontratën. Tashmë 29-vjeçar, Pato ka firmosur kontratë me Sao Paulon deri në vitin 2022, klub ku kish

Nëse nuk arrin tek Hazard, Reali ka planin B
  • 2019-03-22

Nëse nuk arrin tek Hazard, Reali ka planin B

Felipe Anderson la verën e kaluar Lazion për tu transferuar në Angli te skuadra e West Hamit. Braziliani është duke bërë mirë në Londër dhe për këtë ka tërhequr vëmendjen e kampionëve të Europës, Real Madridit. 25-vjeçari shihet nga Los Blancos si një alternativë e mirë nëse a

Europa League/ Një derbi spanjoll dhe short i pamëshirshëm për Napolin
  • 2019-03-15

Europa League/ Një derbi spanjoll dhe short i pamëshirshëm për Napolin

Short i pamëshirshëm për Napolin e Carlo Ancelottit në çerekfinalet e Europa League. Të kaltrit në këtë raund do të kenë përballë Napolin në një finale të parakohshme për këtë kompeticion. Me shumë fat Chelsea që sërish nuk do të ketë një rival të denjë për tu përballur

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!
  • 2019-03-14

Chelsea kualifikohet me goleadë, vuajnë Napoli e Valencia!

Asnjë surprizë  në 3 sfidat e para. Chelsea kalon me goleadë, Napoli vuan por kualifikohet në çerekfinale ndërsa surpriza e vërtetë e ndeshjeve të dyta të raundit të 1/8-ave të zhvilluara në orën 18:55 mund të ishte Krasonodar që i shkoi shumë pranë kualifikimit dhe ndoshta do ta

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama