Rezultate te kerkimit per termin: +Chelseas

Total: 994
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:14.661Z

Yjet e Chelseas, të pafat

John Obi Mikel i është shtuar së fundmi listës së gjatë të futbollistëve fatkeq të Chelseas që do të mungojnë në Botërorin 2010. Mesfushori i Nigerisë e ka lënduar gjurin në ndeshje miqësore, para udhëtimit në Afrikën e Jugut, kështu që atij i duhet të heqë dorë nga kompeti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.162Z

Kakuta hyn n histori t Chelseas

Gael Kakuta ka hyr n histori t Chelseas. Pas shtjes q lidhej me transferimin e tij t dyshimt nga Lens, me ka klubit londinez iu bllokua shit-blerja e futbollistve pr nj sezon nga FIFA, talenti francez sht veuar pr dika tjetr. 18 vjeari sht inkuadruar n loj n barazimin 2:2 kundr qipriotve t APOEL Ni

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.650Z

Parker afër Chelseas

Nga Express më 19 korrik 2011 në ora 17:11 Menaxheri i ri i Chelseas, Andre Villas-Boas është i gatshëm të ofrojë 7.5 milionë funte për transferimin e mesfushorit të West Hamit, Scott Parker ka njoftuar tabloidi anglez, The Sun. Reprezentuesi anglez së fundmi spekulohej se mund t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.833Z

Simeone objektivi kryesor i Chelseas

Klubi i Chelseas, dëshiron të siguroi trajnerin e tyre të ardhshëm qysh tani. Ata janë në kërkim të dy super trajnerëve, Diego Simeone dhe Pep Guardiola, që sipas gjasave ky i fundit e ka zbuluar skuadren e re. Por, pronari i klubit Roman Abramovic t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.973Z

Kjaer, afër Chelseas

Nga Express më 22 janar 2011 në ora 18:48 Chelsea mund të kompletojë transferimin e mbrojtësit të Wolfsburgut, Simon Kjaer të hënën, kanë bërë të ditur mediet gjermane. Carlo Ancelotti për një kohë të gjatë ka qenë adhurues i reprezentuesit danez dhe e kishte kërkuar atë ng

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.320Z

Di Maria drejt Chelseas

Sipas medieve britanike, sulmuesi i Real Madridit, Angel Di Maria, është një prej objektivave kryesorë të Chelseas, për afatin kalimtar të verës. Në kërkim të një kontrate të re në Santiago Bernabeu, me kushte të përmirësuara financiare, 24-vjeçari argjentinas ka përfunduar në ca

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:20.608Z

Hiddink trajner i Chelseas, por Drogba? (Foto)

Ish-bosi i Holandës Guus Hiddink, është emëruar menaxher i përkohshëm i Chelseas deri në fund të sezonit pas shkarkimit të Jose Mourinhos. 69-vjeçari ishte pjesë e Bluve gjatë vitit 2008-09. Hiddink është i pranishëm në

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama