Rezultate te kerkimit per termin: +Chicharito +Hernandez

Meta: total 80 / total_found 80 / time 0.000 / keyword[0] chicharito / docs[0] 171 / hits[0] 227 / keyword[1] hernandez / docs[1] 1228 / hits[1] 1573 /
Chelsea ndalet sërish, Arsenali i bën presion
 • 2018-04-08

Chelsea ndalet sërish, Arsenali i bën presion

Arsenali ka triumfuar ndaj Southampton në Premier League, në një ndeshje ku u shënuan 5 gola.Dy gola nga Welbeck dhe një nga Aubameyang i dhanë suksesin skuadrës së drejtuar nga francezi Wenger. Ndërkohë për Southampton shënuan Long dhe Austin. Me këtë fitore, topçinjtë konsolidojnë

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit
 • 2017-02-21

Bajern Leverkusen sfidon Atleticon dhe tabune e kualifikimit

p styletext-align justifyBajern Leverkusen pret nenkampionet e Evropes Atletico Madridin me objektivin per te thyer tabune e 18-ave ku sjane kualifikuar asnjehere deri tani qe kur Champions League eshte me formatin e ri Madje ne kete faze kane pesuar humbje prej atyre te paharrueshmevebrbr p stylete

Gjesti i ulët i Chicharitos, e grushtoi në fytyrë Vermaelenin (Foto)
 • 2015-12-10

Gjesti i ulët i Chicharitos, e grushtoi në fytyrë Vermaelenin (Foto)

Javier Hernandez Chicharito ka qenë protagonist i një sjellje të keqe në ndeshjen ndaj Barcelonës. Përveç një goli dhe përleshjes me bashkëlojtarin e tij, Chicharito u tregua i dobët në një rast duke goditur lojtarin e Barcelonë

Sport Liga e Kampioneve Formacionet e mundshme për ndeshjet e të mërkurës
 • 2015-11-04

Sport Liga e Kampioneve Formacionet e mundshme për ndeshjet e të mërkurës

TIRANE, 4 Nentor /ATSH-AFP/. - Formacionet e mundshme te ekipeve per ndeshjet e javes se 4-t te fazes se grupeve te Liges se Kampioneve, qe do te luhen te merkuren, jane:E merkure (ora 20.45). Grupi EAS Roma (ITA): Szczesny - Florenzi (ose Maicon), Manolas, Rüdiger, Digne - Pjanic, De Rossi, Naing

Sport Liga e Kampioneve Shënuesit më të mirë të këtij sezoni
 • 2015-11-04

Sport Liga e Kampioneve Shënuesit më të mirë të këtij sezoni

TIRANE, 3 Nentor /ATSH-AFP/. - Shenuesit me te mire te Liges se Kampioneve ne futboll para ndeshjeve te javes se 4-t te fazes se grupeve jane:5 gola: Cristiano Ronaldo (Real Madrid)3 gola: Aboubakar (FC Porto), Chicharito Hernandez (Leverkusen), Doumbia (CSKA Moska), Gaitan (Benfica), Hulk (Saint-P

Sport Liga e Kampioneve Shënuesit më të mirë të këtij edicioni
 • 2015-11-03

Sport Liga e Kampioneve Shënuesit më të mirë të këtij edicioni

TIRANE, 2 Nentor /ATSH-AFP/. - Shenuesit me te mire te Liges se Kampioneve ne futboll para ndeshjeve te javes se 4-t te fazes se grupeve jane:5 gola: Cristiano Ronaldo (Real Madrid)3 gola: Aboubakar (FC Porto), Chicharito Hernandez (Leverkusen), Doumbia (CSKA Moska), Gaitan (Benfica), Hulk (Saint-P

No Pic available
 • 2015-10-23

Champions te miret dhe deshtaket

brbrPas perfundimit te javes se trete te fazes ne grupe te Uefa Champions League Organizata Evropiane e Futbollit perzgjodhi edhe 11 lojtaret e skuadres ideale ku Arsenal dhe Paris Sg ishin skuadrat qe kishin nga dy futbolliste Ata jane Ceh i Arsenalit ne porte ne mbrojtje Konate i Malmo Tiago Silv