Rezultate te kerkimit per termin: +Christian +Bale

Total: 108
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:12.579Z

Christian Bale, tjetersohet

Christian Bale, i rikthehet zakonit te vjeter. Ne sheshin e xhirimit te filmit "The Fighter", te David O. Russell, aktori thuajse nuk njihet fare dhe duket si anoreksik. Ka humbur shume kilograme dhe eshte tjetersuar duke qene gjithnje e me larg pamjes se dikurshme.Bale interpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.700Z

Christian Bale ve bark

Christian Bale është i famshëm për rënien drastike në peshë për rolet e filmave të tij, por kësaj radhe aktori ka vënë bark për filmin ‘American Hustle’. ‘Rescue Dawn’, ‘The Machinist’ dhe &

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.789Z

Christian Bale shperthen ne xhirime

Zemerimi i Christian Bale nuk ndalet. Aktori i njohur per shperthimet e nervave, ka reaguar ashper ndaj drejtorit te fotografise gjate xhirimeve te filmit “Terminator Salvation”. Prova eshte nje shirit audio qe ka bere xhiron ne internet, ku 35-vjecari perdor sharje te renda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:38.856Z

“Zbutja” e Christian Bale

Është bërë i famshëm për rolet e tij në filma si ‘American Psycho’ apo ‘Batman’ dhe të shohësh Christian Bale duke interpretuar në një film romantik është paksa e çuditshme për fansat.38-vjeçari është në sheshxhirimin e filmit ‘Knight of Cups’ në Mal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:52.549Z

Christian Bale i padëshiruar në Kinë

Christian Bale është person i padëshiruar në Kinë. Ky është vendimi i autoriteteve kineze, për aktorin uellsian si kundërpërgjigje ndaj përpjekjes së tij për të pasur një takim me një disident gjatë disa ditëve që qëndroi në vendin e madh aziatik.Bale, i njohur për interpretimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.153Z

Christian Bale, pas Mojsiut luan Steve Jobs-in

Christian Bale do ta luajë rolin e themeluesit të kompanisë gjigante teknologjike, Apple, Steve Jobs, në filmin e ri biografik që fillon xhirimet pranverën e ardhshme. Aktori i filmit Batman do ta zëvendësojë Leonardo DiCaprio-n në këtë rol, i cili së fundmi ka njoftuar që do të bëj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:23.614Z

Christian Bale kerkon falje per sjelljen ne xhirime

Christian Bale kerkon falje per fyerjet dhe sharjet e drejtuara pak kohe me pare ndaj nje pjesetari te stafit gjate xhirimeve te filmit “Terminator Salvation”. Aktori deklaroi ne nje radio amerikane se ajo c’ka kishte bere ishte e pafalshme dhe se kishte vepruar si njer

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama