Rezultate te kerkimit per termin: +Ciani

Meta: total 49 / total_found 49 / time 0.000 / keyword[0] ciani / docs[0] 49 / hits[0] 74 /
Lazio – Inter, prapë njëjtë për Shaqirin
  • 2015-05-10

Lazio – Inter, prapë njëjtë për Shaqirin

Lazio dhe Inter do të vihen përballë në Olimpiko, në ndeshjen që njihet si derbi i shqiptarëve në Serie A. Lazio: 22 Marchetti; 8 Basta, 33 Mauricio, 2 Ciani, 26 Radu; 20 Biglia, 16 Parolo; 87 Candreva, 6 Mauri, 7 Felipe Anderson; 11 Klose. AdPlatformZone

Dje 13 orë në CAS, sonte nga minuta e parë kundër Juventusit
  • 2015-04-18

Dje 13 orë në CAS, sonte nga minuta e parë kundër Juventusit

Përkundër angazhimit të gjatë që pati dje duke dëshmuar në CAS për ndeshjen e ndërprerë Serbi – Shqipëri, kapiteni Lorik Cana, sonte nga minuta e parë do të paraqitet në fushë ndaj Juventusit. Seanca e dëshmive t&e

Subvencione fermerëve, 12 milionë lekë për ngritjen e një sere me ngrohje   
  • 2015-04-05

Subvencione fermerëve, 12 milionë lekë për ngritjen e një sere me ngrohje  

Financimet Mbyllen aplikimet pranë AZHBR. Fondi që shpërndahet, 1.7 miliardë lekë U mbyll dje afati për aplikimet për subvencione në bujqësi. Agjencia për Zhvillim Bujqësor dhe Rural (AZHBR) këtë vit ka në dispozicion 1,7 miliardë lekë fonde në mbështetje të fermerëve. Përfitues

Viti 2015, ja disa yje që mund t’i merrni falas
  • 2014-12-25

Viti 2015, ja disa yje që mund t’i merrni falas

Ndërtimi i një ekipi të madh, dhe më shpenzime sa më të vogla, është ëndrra e çdo presidenti. Viti që po vjen, ai 2015, do të lërë shumë lojtarë pa kontrata, të cilët do të jenë të lirë,

No Pic available
  • 2014-05-16

Cana mund të largohet nëse Reja rri te Lacio

Lacio bën llogaritë në fund të një sezoni të dështuar për skuadrën bardhekaltër, ku më shumë se çdo repart, bie në sy agonia e mbrojtjes. Në këtë mënyrë, drejtuesit e shoqërisë planifikojnë

No Pic available
  • 2014-04-25

Cana larg Lacios, rikthim në Francë?

Lacio po kthehet në një kantier ndërtimi, ku të gjitha repartet do të ndryshojnë fytyrë gjatë merkatos së verës. Punimet më të mëdha do të zhvillohen në mbrojtje, ku aktivizohet edhe kapiteni i kombëtares shqiptare, Lori

Serie A Roma i afrohet Juves qe luan me Napolin
  • 2014-03-31

Serie A Roma i afrohet Juves qe luan me Napolin

Fiorentina nuk ka mundur të shkojë përtej një barazimi pa gola në transfertën xhenoveze, ndaj Sampdoria-s. Sinisa Mihajlovic nuk ka mundur të hakmerret ndaj ish-ekipit të tij, ndërkohë që emocione dhe gola ka pasur në kryeqytet, ku Lazio ka