Rezultate te kerkimit per termin: +Cifti

Total: 2643
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.156Z

Cifti i shqyer prezantohet ne Teatrin Metropol

Teatri Metropol n1105 dat1105 25 n1105ntor ve ne sken1105 komedine Cifti i shqyer nj1105 pjes1105 e cila 1105sht1105 krijuar nga Shkrimtari Dario Fo. N1105 k1105t1105 komedi trajtohet n1105 m1105nyr1105 groteske historia e nj1105 cifti t1105 martuar. Vepra vjen me regji t1105 Julia Sinanaj dhe Arme

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.726Z

Sobe gazi per fidanet, digjet cifti

BERAT- Nje zjarr i shkaktuar nga shperthimi i nje bombole gazi per pak sa nuk i ka marre jeten nje cifti fermeresh ne fshatin Hoxhaj te Beratit. Ngjarja e rende mesohet se ndodhi ne oret e para te dates 1 janar. Cifti Arjan dhe Flutura Rome mesohet se kane perfunduar ne spital me plage te marra nga

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.079Z

Cifti Putin mohon zerat per divorc

Kryeministri rus Vladimir Putin dhe gruaja e tij Ludmila kane dale se bashku ne nje nga shfaqjet e rralla te tyre ne publik duke kerkuar te riafirmojne martesen e tyre dhe te hedhin poshte zerat per divorc. Ne shfaqjen e dhene nga televizioni rus cifti i eshte pergjigjur ne menyre te perbashket pyet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:01.317Z

Korce, cifti tenton vetevrasjen me helm

Tentativa e vetevrasjes se nje cifti te rinjsh eshte mbuluar me mister. Kane zgjedhur helmin per t’i dhene fund jetes, por pas kane lene shume pikepyetje per shkaqet qe i kane cuar drejt aktit te veteflijimit. Ngjarja tronditese ka ndodhur ne fshatin Maliq, kur A.M., 28 vjec dhe 34

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:45.040Z

Cifti Beckham praktikon joga

David dhe Victoria Beckham praktikojne joga se bashku dhe kjo gje i ka ndihmuar qe te ndihen me te afert me njeri-tjetrin. Cifti shkon per te praktikuar joga ne The Sports Club in Beverly Hills dy here ne jave tregoi nje burim prane familjes Beckham.Kane nje vit qe praktikohen dhe kane nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:41.117Z

Vidhte makinat me pult lirohet cifti

Gjykata e Tiranes ka vendosur te le te lire Deivis Muken dhe te dashuren e tij Matilda Mertini te cilet u arrestuan pak dite me pare si autore te 10 supergrabitjeve te makinave ne Tirane dhe Kamezbr Gjykata e Tiranes dha masen e sigurise te detyrimit te paraqitjes cka do te thote se cifti duhet te

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:56.768Z

Cifti Obama, a ka zbuluar Trump dokumente të divorcit?

A ka vertete letra te faktojne se cifti presidencial Obama ka qene ne prag te divorcit? Nuk ka asnje siguri, por se fundi mediat e huaja kane nisur hamendesimet mbi nje deklarate te manjatit Donald Trump, kundershtar i Obames, i cili ka deklaruar se shume shpejt do te publikoje dicka qe do te shenoj

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama