Rezultate te kerkimit per termin: +Cigaret

Total: 1135
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.726Z

Mbarojnë cigaret

17/02/10 00:56 Në shtëpinë e Big Brother po mbarojnë cigaret. Diskutimi për cigaret zhvillohet edhe në shtëpinë e vjetër ku banorët janë ulur pranë tavolinës së ngrënies dhe diskutojnë për cigarët. Graciela u shpjeqon banorëve të rinj për sjelljen e Banorëve të tjerë j

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.881Z

Diskutim për cigaret

22/04/10 01:40 Kika shkon në dhomën e gjumit për të marrë cigare. Pas tij aty vjen edhe Seldi po për të njëjtën arsye. Të dy diskutojnë për cigaret dhe i tregojnë njëri-tjetrit cigaret e mbetura. Kika del jashtë dhe pi cigare i vetëm. Pas tij del edhe Seldi me Domenikën. Ata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.751Z

Cigaret elektronike lirojnë vetëm nikotinë

SHBA-Tymi të cilin e lëshojnë cigaret elektronike nuk përmban lëndët e dëmshme kimike të gjendura në tymin e cigareve me duhan, me përjashtim të nikotinës. Debati nëse cigaret elektronike janë të dëmshme dhe nëse mjegulla të cilën e krijojnë ato përmban lëndë të dëmshme, ë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:21.046Z

Franceska dhe Arber sqarohen per cigaret

Arber shkon ne dhomen e gjumit dhe ulet prane Franceskes dhe Gentes te cilat jane shtrire edhe perse eshte heret. Ai fillon qe te ngacmoje Genten dhe me pas Franceska i hap biseden e cigareve. Ajo i thote se nuk i erdhi mire ai dhe Ermali debatuan per cigaret. Dritani ia dha Franceskes cigaret e tij

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:44.567Z

Cigaret elektronike ndihmojnë në lënien e duhanit

Cigaret elektronike ndihmojnë në lënien e duhanit. Studimi zbulon se janë 60 për qind më të dobishme se çamçakëzët apo ngjitëset prej nikotine Studimi Nëse po kërkoni të lini vesin e duhanpirjes, cigaret elektronike janë 60 për qind më shumë efikase sesa ngjitëset e nikotinës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:59.894Z

Debate për cigaret

07/03/10 18:34 Në shtëpi kanë ardhur funizimet dhe pasi sistemojnë ushqimet, banorët fillojnë të numërojnë cigaret. Jetmiri bën ndarjen e tyre dhe më pas Olta dhe Domenika i numërojnë. Ato dalin me më pak cigare dhe konstatojnë se javën e kaluar disa nga banorët kanë marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:02.266Z

Rindizet debati për cigaret elektronike

Rregullat më të rrepta për cigaret elektronike, që janë rekomanduar nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, do të vinin në rrezik jetën e mbi 50 mijë vetëve, sipas ekspertëve të rehabilitimit në Britani. Në gusht, Organizata Botërore e Shëndetësisë u bëri thirrje qeverive që

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama