Rezultate te kerkimit per termin: +Cil

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:45.845Z

Produktet vendore, cilësore apo jo?

 Produktet kosovare, të cilat kanë depërtuar shumë pak në tregjet rajonale apo edhe më gjerë, konsiderohen jo edhe aq cilësore nga përfaqësues të Organizatës Joqeveritare “Konsumatori”. Ata thonë se prodhimet vendore n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:28.854Z

UP themelon Komisionin për Cilësi

Javën e ardhshme senati i Universitetit të Prishtinës do të themelojë Komisionin për Cilësi në nivel të universitetit, i cili do të mbikëqyrë mbarëvajtjen e zhvillimit të mësimit. Udhëheqës të universitetit b&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:19.349Z

Konferenca po, e cilësi në arsim jo

Cilësia e arsimit, është një ndër problemet kryesore të arsimit parauniversitar dhe atij universitar është njëherit prioriteti i Ministrisë së Arsimit, Shkencës e Teknologjisë. Për me rritë këtë cilësi, Ministr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:53.379Z

Munishi: Duam fitore, sepse kemi cilësi

Trajneri i Llamkos Kosovës, Ismet Munishi thotë se me ndeshjen e radhës do të mundohen t’iu tregojnë të gjithëve cilësitë e tyre. “Ende nuk jemi maksimalisht të përgatitur, por presim që të nisim me fitore mbrojtjen e titul

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:17.103Z

Makolli: Ende s'kemi vendosur cilën ministri ta marrim

Ministri I Diasporës dhe njëherit nënkryetari i AKR-së, Ibrahim Makolli është shprehur i befasuar lidhur me zërat se njëri nga dy bashkëpartiakët e tij Vegim Gashi ose Myzejene Selmani së shpejti do të marrin drejtimin e Ministrisë s&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.474Z

Dyshime për cilësinë e ushqimit

Asllan Kolgeci së paku një herë në muaj furnizohet në qendrat e mëdha tregtare në Fushë-Kosovë me gjëra ushqimore. Por, gjithmonë ai ka një brengë për cilësinë që kanë produktet ushqimore. Madje thotë se p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.323Z

Cilësia e ajrit vjen në kohë reale

Me prezencën e veçantë të ambasadorit gjerman në Tiranë, Helmut Hoffmann, përfaqësues të Bashkisë së Tiranës dhe projektit të "GTZ", "Përshtatja ndaj Ndryshimeve Klimatike në Ballkanin Perëndimor" u mblodhën k&eum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama