Rezultate te kerkimit per termin: +Cila

Meta: total 1000 / total_found 275494 / time 0.107 / keyword[0] cila / docs[0] 275494 / hits[0] 376198 /
No Pic available
  • 2017-02-13

Adele triumfon në Grammy Awards, rrëmben 5 çmime

Këngëtarja e hitit “Hello”, Adele ka triumfuar në edicionin e 59 të Grammy Awards 2017 duke rrëmbyer 5 çmime.  Dy nga çmimet më të rëndësishme që Adele fitoi ishin, ”Albumi më i mirë i vitit”  25 dhe ”Kënga e vitit”(Hello). Adele fito

No Pic available
  • 2017-02-13

Rrëfimi i parë i Gaxhait nga arrestimi në 1997: Kush është miku im më i mirë në burg

Gazmend Braka, i njohur ndryshe si Gaxhai, u arrestua në vitin 1997 për kryerjen e një sërë krimesh me bazë në qytetin e Vlorës. Banda e drejtuar prej tij ishte me qendër në Cerkovinë, ndërsa krimet kryheshin në mënyrë të organizuar në të gjithë qytetin. Kundërshtari më i madh p

Tentohet të grabitet një kazino në Tiranë, autorit i bie nga dora pistoleta lodër
  • 2017-02-13

Tentohet të grabitet një kazino në Tiranë, autorit i bie nga dora pistoleta lodër

Një person ka tentuar të grabisë një kazino mbrëmjen e sotme në kryeqytet. Mësohet se tentativa për grabitje ka ndodhur tek një kazino pranë Selvisë. Autori i dyshuar ka hyrë me një pistoletë në kazino në tentativë për të grabitur, por është goditur me grusht nga roja i siguris

Dorëzon unazat dhe i jep fund martesës para Ardit Gjebreas
  • 2017-02-13

Dorëzon unazat dhe i jep fund martesës para Ardit Gjebreas

Dy unaza, një e fejesës dhe tjetra e martesës. Siç iku ai pa më pyetur mua, edhe unë po e them këtu mes të gjithëve se ia dorëzoj Vinit unazën pa e pyetur Për këtë kishte ardhur sot në programin Ka një mesazh për ty Ruzhdia, e cila ka kaluar një jetë aspak të qetë. Të atin e ki

Shoqata e Bankave: Kemi 7 muaj që kërkojmë masa, bankat nuk kanë përgjegjësi për vjedhjen jashtë ambienteve
  • 2017-02-13

Shoqata e Bankave: Kemi 7 muaj që kërkojmë masa, bankat nuk kanë përgjegjësi për vjedhjen jashtë ambienteve

Shoqata Shqiptare e Bankave ka reaguar mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur në datën 9 shkurt 2017, në rrugën për në Rinas, ku një grup kriminelësh kanë ndaluar dhe grabitur eskortën që po transportonte vlera monetare. Shoqata Shqiptare e Bankave (AAB) ndan të njëjtin shqetësim dhe inter

Na moj goc, kujt i bën kunja ti, incidenti me profesor Gazin në Teatër
  • 2017-02-13

Na moj goc, kujt i bën kunja ti, incidenti me profesor Gazin në Teatër

Nga Alma Mile Në Teatrin Kombëtar Eksperimental Kujtim Spahivogli po shfaqet një komedi e zezë e Joe Orton, titulluar Çfarë pa kryeshërbëtorja. Mund të jetë shfaqje e bukur, nuk di të them, sepse nuk e kam parë dhe, tju them të drejtën, nuk kam për të shkuar. Do ta kisha gjetur kohë

Flet nga burgu Gaxhai, i forti i 97 në Vlorë dhe rivali i Zani Çaushit: Ja kush është miku im më i mirë
  • 2017-02-13

Flet nga burgu Gaxhai, i forti i 97 në Vlorë dhe rivali i Zani Çaushit: Ja kush është miku im më i mirë

Gazmend Braka, i njohur ndryshe si Gaxhai, u arrestua në vitin 1997 për kryerjen e një sërë krimesh me bazë në qytetin e Vlorës. Banda e drejtuar prej tij ishte me qendër në Cerkovinë, ndërsa krimet kryheshin në mënyrë të organizuar në të gjithë qytetin. Kundërshtari më i ma