Rezultate te kerkimit per termin: +Ciljeta +Xhilaga

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.000 / keyword[0] ciljeta / docs[0] 125 / hits[0] 188 / keyword[1] xhilaga / docs[1] 848 / hits[1] 1014 /
No Pic available
  • 2017-06-29

Sot Miss Universe Albania, Çiljeta jep çmimin

Kompeticioni i bukurisë, Miss Universe Albania do të zgjedhë sot vajzën më të bukur të Shqipërisë e cila do na përfaqësojë në botë. Këngëtarja shqiptare, Ciljeta ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram se ajo do jetë pjesë e jurisë për të dhënë çmimin e Miss Exclusi

No Pic available
  • 2017-01-01

Ja si urojnë yjet shqiptarë vitin e ri 2017!

Viti i Ri 2017 nuk ka kaluar pa u uruar nga yjet shqiptarë, përfshirë këtu edhe ata të njohurit ndërkombëtarisht. Prej aktores shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, këngëtares Dua Lipa e deri tek yjet shqiptare që jetojnë në trojet shqiptare dhe në kontinentin e vjetër kanë uruar fan

No Pic available
  • 2016-10-30

Nuk do ta besonit çfarë bën Çiljeta në timon

Çiljeta Xhilaga është nisur sot për në Elbasan për të mbështetur skuadrën e Partizanit. Por duket se këngëtarja bukuroshe është vonuar paksa, dhe ka harruar që të vendosë rimelin, – duke e lënë atë për në moment të fundit. Çiljeta ka publikuar një video në Instagram ku

No Pic available
  • 2016-09-24

Ja si e manipulon djali Çiljetën

Djali i saj Fernando është padyshim dashuria më e madhe për Çiljeta Xhilagën. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video shumë të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet me vogëlushin e saj, i cili i kërkon bububaca (tullumbaca) mamasë teksa janë në makinë. Në një

Djali i Çiljetës i komenton Alban Hoxhës, ja si e quan portierin e Partizanit |FOTO
  • 2016-08-06

Djali i Çiljetës i komenton Alban Hoxhës, ja si e quan portierin e Partizanit |FOTO

Transmetuar më 05.08.2016 - 17:04 Alban Hoxha dhe Ciljeta Xhilaga prej disa muajsh janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie, por edhe këngëtarja edhe portieri i Partizanit nuk e kanë konfirmuar këtë lajm. Megjit

No Pic available
  • 2016-05-14

Djali i Çiljetës ndjek performancën e mamasë në skenë

Padyshim që fansi më i madh i Çiljetës në koncertin më të fundit ka qënë djali i saj, Fernando. Vogëlushi ka ndjekur perfomancën e mamasë së tij ngjitur në skenë, teksa e mbante në krahë menaxheri i këngëtares, Xhani Demika. Çiljeta e ka ndarë videon e adhurueshme në Instagram

Këto janë fotot më seksi të Çiljeta Xhilagës (Foto)
  • 2016-03-03

Këto janë fotot më seksi të Çiljeta Xhilagës (Foto)

Ajo shquhet si njëra ndër këngëtaret më seksi të trevave shqiptare. Bëhet fjalë për këngëtaren Ciljeta Xhilaga. Janë format e saj “shpërthyese” ato që e bëjnë të duket edhe më seksi, shkruan Indekso