Rezultate te kerkimit per termin: +Ciljeta

Meta: total 125 / total_found 125 / time 0.000 / keyword[0] ciljeta / docs[0] 125 / hits[0] 188 /
No Pic available
  • 2017-06-29

Sot Miss Universe Albania, Çiljeta jep çmimin

Kompeticioni i bukurisë, Miss Universe Albania do të zgjedhë sot vajzën më të bukur të Shqipërisë e cila do na përfaqësojë në botë. Këngëtarja shqiptare, Ciljeta ka treguar nëpërmjet një postimi në Instagram se ajo do jetë pjesë e jurisë për të dhënë çmimin e Miss Exclusi

No Pic available
  • 2017-01-01

Ja si urojnë yjet shqiptarë vitin e ri 2017!

Viti i Ri 2017 nuk ka kaluar pa u uruar nga yjet shqiptarë, përfshirë këtu edhe ata të njohurit ndërkombëtarisht. Prej aktores shqiptare në Hollywood, Eliza Dushku, këngëtares Dua Lipa e deri tek yjet shqiptare që jetojnë në trojet shqiptare dhe në kontinentin e vjetër kanë uruar fan

No Pic available
  • 2016-10-30

Nuk do ta besonit çfarë bën Çiljeta në timon

Çiljeta Xhilaga është nisur sot për në Elbasan për të mbështetur skuadrën e Partizanit. Por duket se këngëtarja bukuroshe është vonuar paksa, dhe ka harruar që të vendosë rimelin, – duke e lënë atë për në moment të fundit. Çiljeta ka publikuar një video në Instagram ku

No Pic available
  • 2016-09-24

Ja si e manipulon djali Çiljetën

Djali i saj Fernando është padyshim dashuria më e madhe për Çiljeta Xhilagën. Këngëtarja shqiptare ka publikuar një video shumë të ëmbël në llogarinë e saj në Instagram, ku shfaqet me vogëlushin e saj, i cili i kërkon bububaca (tullumbaca) mamasë teksa janë në makinë. Në një

Djali i Çiljetës i komenton Alban Hoxhës, ja si e quan portierin e Partizanit |FOTO
  • 2016-08-06

Djali i Çiljetës i komenton Alban Hoxhës, ja si e quan portierin e Partizanit |FOTO

Transmetuar më 05.08.2016 - 17:04 Alban Hoxha dhe Ciljeta Xhilaga prej disa muajsh janë përfolur për një lidhje të mundshme dashurie, por edhe këngëtarja edhe portieri i Partizanit nuk e kanë konfirmuar këtë lajm. Megjit

No Pic available
  • 2016-07-23

Alban Panenka, Ciljeta, takimi me Grobar, detajet e veçanta të mrekullisë së Partizanit në Budapest

Nga Budapesti, Dritan Laci Kur kanë kaluar diçka më shumë se 40 orë nga kualifikimi historik i Partizanit për në raundin e tretë të Champions League, jehona e këtij suksesi mëse të merituar është ende e gjallë te ata që e përjetuan emocionet e një sfide e cila dhuroi drithërima de

FOTO/ Çfarë nuk u pa në TV/ Sherr në tribunën VIP, Sormani
  • 2016-07-14

FOTO/ Çfarë nuk u pa në TV/ Sherr në tribunën VIP, Sormani

23 vjet pritje në një ndeshje në Ligën e Kampionëve nuk shkoi tamam ashtu siç duhet për të kuqtë. Incidente me tifozërinë, një sportdashës që hakërrehet në tribunën VIP dhe shoqërohet me forcë jashtë ambienteve të stadiumit nga policia. Festimi i lojtareve te Partizanit pas