Rezultate te kerkimit per termin: +Cinarin

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:32.441Z

Policia shoqëron për dëshmi të rremë Petrit Çinarin, deklaroi se babai i Ilir Metës e kontaktoi për vrasjen e Doshit

Petrit Çinari, personi që deklaroi se është kontaktuar nga babai i Ilir Metës një vit më parë, për të vrarë Tom Doshin, është shoqëruar në polici. Shoqërimi i tij mësohet se është bërë për kallëzim të rremë. Fillimisht Çinari është marrë për rreth tre orë në pyetja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:01.701Z

Pogradec, ‘arrest shtëpie’ për nën/komisarin Agustin Cinari

POGRADEC- ‘Arrest shtëpie’, kjo ka qenë masa që ka dhënë ditën e sotme gjykata e Pogradecit ndaj nën/komisarit të policisë së këtij rrethi, Agustin Cinari, i cili akuzohet për marrje ryshfeti. Pavarësisht kërkesës

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.592Z

Kater ushqimet qe ju ndihmojne ne djegien e kalorive

Transmetuar me 06112015 - 2040 PUBLICITET Dimri mund te behet rasti perfekt per te humbur kilet e shumta pavaresisht te ftohtit PeR Kete ekzistojne disa ushqime te vecanta te pershtatshme per kete sezon dhe qe jane ne gjendje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.577Z

Skënderbeu, shumë i fortë për Lushnjën. Vllaznia rikthehet te fitorja

Lushnja provoi më të mirën e saj në përballjen me kryesuesit e kampionatit, por nuk ia doli të merrte një rezultat pozitiv, në takimin që ngriti siparin e javës së 15 të Superiores. Me rezultatin 1-3 u mbyll takimi i luajtur në stadiumin Roza Haxhiu, ku lufta sportive mes dy skuadrave q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.178Z

Pejiç i jep fitoren Kukësit ndaj Vllaznisë

E mbylli 2016-ën si kampion e dimrit dhe ruan kryesimin edhe në javën e parë  të fazës së tretë. Me një sulmues si Pero Pejic Kukësi arrin të fitojë edhe atëherë kur në shkëlqen në lojë. Falë një perlë të kroatit nga goditja e lirë, skuadra e Gjokës fitoi minialisht me Vllaz

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:27.934Z

Vllaznia merr derbin, siguron mbijetesën

Është i Vllaznisë derbi i Shqipërisë, për Tiranën mbeten pengjet. Përfundon 2-1 në Selman Stërmasi me skuadrën e Cungut që kuotohet si anti Luftëtari në garën për vendin e katërt, me bardheblutë që nuk ngrejnë dot kokë në rifillimin e kampionatit. Pristhmëritë ishin padyshim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.587Z

Ushqimet që ju ndihmojnë të digjni kaloritë në dimër

Shëndeti – Ekzistojnë ushqime, të cilat janë në gjendje të djegin kalori dhe yndyra. Në dimër shfrytëzoni fuqinë e një diete të ngrohtë, dobësuese dhe të mjaftueshme për të “shuar” urinë tuaj Dimri mund të bëhet rasti perfekt për të humbur kilet e shum

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama