Rezultate te kerkimit per termin: +City +Monacos +Trajneri

Meta: total 8 / total_found 8 / time 0.000 / keyword[0] city / docs[0] 8455 / hits[0] 14056 / keyword[1] monacos / docs[1] 249 / hits[1] 309 / keyword[2] trajneri / docs[2] 40933 / hits[2] 64200 /
Mediat britanike: City, 200 milionë paund për yllin e PSG-së
  • 2018-09-30

Mediat britanike: City, 200 milionë paund për yllin e PSG-së

Sipas mediave britanike, Manchester City ka vënë në shënjestër sulmuesin Kylian Mbappe, me kampionët e Anglisë që do të tentojnë të blejnë francezin në merkaton e muajit janar. Trajneri Pep Guardiola beson se 19-vjeçari do të jetë një armë më shumë për skuadrën e tij në Ligën

Guardiola i fiksuar pas lojtarëve të Monacos, do edhe Lemar te Manchester City
  • 2018-04-13

Guardiola i fiksuar pas lojtarëve të Monacos, do edhe Lemar te Manchester City

Pas Benjamin Mendy dhe Bernardo Silvës, Pep Guardiola kërkon ti shkëpusë një tjetër lojtar të rëndësishëm Monacos. Trajneri spanjoll synon të afrojë te Manchester City, futbollistin e kombëtares franceze Thomas Lemar, i cili verën e kaluar ishte shumë pranë transferimit te Arsenali p

Guardiola Mediat do na kryqezojne po nuk fituam
  • 2017-02-21

Guardiola Mediat do na kryqezojne po nuk fituam

p styletext-align justifyDeklaratat e tranjereve para takimit te vlefshem per 18 e Liges se Kampionevebrbr p styletext-align justifyPep Guardiola Manchester City E gjithe Evropa do te na shohe do te na analizoje dhe do te na kryqezoje nese s8217fitojme Do thone se sa te mire jemi kur te fitojme dhe

Guardiola Media te respektoje Wengerin
  • 2017-02-20

Guardiola Media te respektoje Wengerin

p styletext-align justifyManchester City nuk arriti te fitoje perballjen me Huddersfield te vlefshme per 18-at e Kupes se Federates duke u ndalur ne nje barazim pa gola Edhe pse tanime Pep Guardioles do t8217i duhet ta riluaje kete takim spanjolli sidoqofte nuk u shfaq aspak i shqetesuar nga kjo gje

Mourinhon e pyesin për Arsenalin, dihet përgjigja
  • 2015-03-15

Mourinhon e pyesin për Arsenalin, dihet përgjigja

Jose Mourinho në deklaratën e dhënë pas ndeshjes që skuadra e tij luajti barazim 1:1 me Southampton, nuk u shpreh i lumtur me rezultatin, por u shpreh i kënaqur me pozitën e skuadrës së tij në tabelë. “Ne e filluam mirë, por penallt

Wenger mund të largohet nga Arsenali
  • 2011-11-19

Wenger mund të largohet nga Arsenali

Arsene Wenger ka sugjeruar se ky mund të jetë sezoni i tij i fundit në Arsenal. Wenger, 62 vjeç, i cili ka edhe dy vjet kontratë me klubin, i tha magazinës L’Equipe se do të shqyrtojë pozitën e tij në fund të këtij sezoni. “E vështirë është ndjenja se diçka ka përfunduar.

Gjysma e Francës në shitje
  • 2011-06-07

Gjysma e Francës në shitje

Më shumë se gjysma e ekipit të parë të përfaqësueses së Francës mund ta ndërrojë mjedisin gjatë verës. Janë plot 7 futbollistë francezë që flitet se do të transferohen në klube të reja në afatin kalimtar të verës. Këta zëra duket se ndikuan te këta futbollistë, të cilët