Rezultate te kerkimit per termin: +City

Meta: total 1000 / total_found 8014 / time 0.004 / keyword[0] city / docs[0] 8014 / hits[0] 13296 /
Thohir: Suning do të rikthejë Interin e madh
  • 2017-06-24

Thohir: Suning do të rikthejë Interin e madh

Mendoj se Suning ka burimet e nevojshme financiare për të ndërtuar një Inter të madh. Presidenti zikaltër, Eric Thohir flet pas shumë kohësh në lidhje me projektin për ndërtimin e një skuadre të sukseshme në Itali dhe Europë. Numri 1 i klubit, edhe pse me kompetenca të limituara pasi

No Pic available
  • 2017-06-18

Dani Alves, larg Juventusit. Pranë kalimit te Man. City

Aventura e Dani Alves me Juventusin duket se do të mbyllet shumë shpejt. Mbrojtësi brazilian është vënë nën shënjestrën e Manchester City, me klubin anglez që duket se është shumë pranë një marrëveshjeje me futbollistin. Dani Alves nuk e ka fshehur asnjëherë dëshirën e tij për

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit
  • 2017-06-17

Jo vetëm Donnarumma, ja 10 tradhtitë më të dhimbshme në botën e futbollit

 Historia e futbollit është e mbushur me transferime të diskutuara dhe të diskutueshme. Disa prej këtyre janë zhvilluar në orët e vona të natës, të tjerë në mes të ditës. Por në të dy rastet këto operacione kanë shkaktuar zemërimin e tifozëve, siç po ndodh tani me Donnarumma.

No Pic available
  • 2017-06-12

Aktorja rrëfen si Donald Trump e ka ndjekur pa pushim

Aktorja e njohur, Salma Hayek ka qenë e ftuar në emisionin The Daily Show ku ka dhënë disa detaje rreth kohës kur Donald Trump e ka ndjekur pa pushim. Ata ishin njohur në një festë, ku i dashuri i saj ishte i pranishëm dhe presidenti i Amerikës i kishte ofruar mundësi që të bënin vizit

No Pic available
  • 2017-06-09

Nga politika, terrorizmi e deri te lufta në Siri, rrëfehet Pep Guardiola

Pep Guardiola u intervistua nga Monica Terribas në Catalunya Radio. Duke folur për të ardhmen e tij, të Barcelonës, Messit dhe Manchester City, u pyet nga gazetarja për tema të ndryshme, si terrorizmi, politika ndërkombëtare, referendumi për pavarësinë e Katalonjës dhe marrëdhëniet e

Chelsea 55 milionë Euro për Leonardo Bonucci
  • 2017-06-06

Chelsea 55 milionë Euro për Leonardo Bonucci

Tre skuadra angleze në ndjekje të Leonardo Bonucci-t. E ardhmja e mbrojtësit të Juventusit, pas humbjes së finales së Champions League, mbetet në dilemë. Sipas mediave britanike tre janë skuadrat që janë vënë në ndjekjë të mbrojtësit 30-vjeçar. Manchaster City një kandidat i hersh

No Pic available
  • 2017-06-02

ISIS sulmon resortin turistik në Filipine, dhjetëra të plagosur

Të paktën 25 persona kanë mbetur të plagosur nga të shtënat me armë zjarri në resortin më të madh turistik në Filipine, që ndodhet pranë aeroportit ndërkombëtar. Mediat raportojnë se përgjegjësinë e sulmit në Resortin World Manila në Pasay City  e mori ISIS.  Dëshmita