Rezultate te kerkimit per termin: +Cityt

Total: 2408
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:20.971Z

Maradona i Man Cityt

Nga Express më 12 shtator 2011 në ora 20:30 Sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero dëshiron të bëhet Diego Maradona i Manchester Cityt. Legjenda është vjehërr i Agueros dhe konsiderohet si njëri prej futbollistëve më të mirë i të gjitha kohërave, pas paraqitjeve të tij të mira për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.729Z

Ferguson: Rooney kthehet ndaj Cityt

Sir Alex Ferguson ka caktuar 17 prillin si datën e rikthimit të sulmuesit kryesor Wayne Rooney, pikërisht në derbin e qytetit të Mançesterit, kundër Manchester Cityt. "Unë mendoj se ai do të kthehet pas tre javësh dhe mund të them se ai do të rikthehet ndaj Manchester Cityt. Ai ka kohë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.834Z

Tajneri i Cityt Mancini premton pesë tituj

Trajneri i ri i Manchester Cityt, Roberto Mancini, është shprehur se planifikon të fitojë pesë tituj të Premier Ligës me 'pasanikët'. Ish-trajneri i Interit do të debutojë në stolin e Cityt në ndeshjen e të shtunës kundër Stoke Cityt, ndërsa ambiciet e tija janë të mëdha. "Shpre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:56.102Z

Balotelli, hero i Cityt

Mario Balotelli më në fund nuk bën lajm me ndonjë incident por me paraqitje të mirë në fushë. Sulmuesi italian ishte hero në fitoren e skuadrës së tij ndaj Tottenhamit 3-2, duke shënuar golin e fitores pas inkuadrimit në lojë si rezervist. Pas një pjese të parë relativisht të qetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.312Z

Gjyqtarët, ‘armiq’ të Man Cityt

Ambasadori i Manchester City, Patrick Vieira ka kritikuar vendimet e gjyqtarëve kundër liderit të Premierligës. Në javët e fundit, menaxheri i Cityt, Roberto Mancini, ka shprehur pakënaqësinë e tij për ndarjen e drejtësisë në duelet e skuadrës nga Itihad. Kartoni i kuq i Mario Balotell

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:07.197Z

Ferguson: Përfundim i çmendur ndaj Cityt

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, ka përgëzuar lojtarët e tij për fitoren e madhe në sekondat e fundit ndaj rivalit Manchester City. "Ishte një përfundim i çmendur. Ky është goli i tretë këtë sezon në sekondat e fundit ndaj Cityt, por të gjithë i kemi merituar. Ne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:22.210Z

Ferguson: Manchester United nuk do përkulet para Cityt

Menaxheri i Manchester United, Sir Alex Ferguson, thotë se për sa kohë ai të ketë jetë ata kurrë nuk do të përkulen ndaj Manchester Cityt. Dy rivalët nesër do të takohen në Old Trafford në derbin aq shumë të përfolur për këtë sezon. I pyetur nëse United ndonjëherë do të jet

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama