Rezultate te kerkimit per termin: +Cmimi +Publikut

Meta: total 184 / total_found 184 / time 0.001 / keyword[0] cmimi / docs[0] 4313 / hits[0] 7028 / keyword[1] publikut / docs[1] 23163 / hits[1] 29136 /
TEKSTI/ Grupi parlamentar i PS, kërkesë për komisionin hetimor parlamentar për privatizimin e OSSH tek CEZ
  • 2016-04-14

TEKSTI/ Grupi parlamentar i PS, kërkesë për komisionin hetimor parlamentar për privatizimin e OSSH tek CEZ

Grupi Parlamentar i Partisë Socialiste i ka dërguar kryeparlamentarit Meta një kërkesë për krijimin e një komisioni hetimor të Kuvendit, për të hetuar dhe verifikuar zbatimin e legjislacionit dhe mbrojtjen e interesit të shtetit shqiptar në procedurat e privatizimit të OSSH tek kompa

Ahmetaj: Buxheti 2016, i pari pa deficit primar
  • 2015-11-26

Ahmetaj: Buxheti 2016, i pari pa deficit primar

Parlamenti ka pasur në fokusin e tij gjatë kësaj jave pikërisht diskutimet për buxhetin e vitit 2016. Si të gjitha vitet e fundit, "Top Story" i gazetarit Sokol Balla është fokusuar shumë në këtë temë, pasi në njëfarë mënyre tregon edhe sesi ka punuar qeveria shqiptare e votuar

Iva Zurbo, suksesi shqiptar i pianos në Gjermani
  • 2015-11-13

Iva Zurbo, suksesi shqiptar i pianos në Gjermani

Suksesi i pianistes 13 vjeçare Iva Zurbo në Düren, Gjermani, ka qene  befasues për publikun, që kishte mbushur sallen e kishës St.Anna të qytetit Düren të Gjermanisë. Interpretimi i pianistes Iva Zurbo, nxënese e Shkollës së Mesme Artistike Jordan Misja në Koncertin për piano në ork

Iva Zurbo, suksesi shqiptar i pianos ne Gjermani
  • 2015-11-13

Iva Zurbo, suksesi shqiptar i pianos ne Gjermani

TIRANË, 12 Nëntor /ATSH- Megi Zonja/.- Suksesi i pianistes 13 vjeçare Iva Zurbo në Düren, Gjermani, ka qene befasues për publikun, që kishte mbushur sallen e kishës St.Anna të qytetit Düren të Gjermanisë.Interpretimi i pianistes Iva Zurbo, nxënese e Shkollës së Mesme Artistike "Jordan

CEZ Bode Mazhoranca po manipulon opinionin ja dokumentacioni i plote
  • 2015-09-28

CEZ Bode Mazhoranca po manipulon opinionin ja dokumentacioni i plote

Transmetuar me 24092015 - 1609 Tirane 24 shtator 2015 NOAal - Deputeti i Partise Demokratike Ridvan Bode ne nje deklarate per shtyp te mbajtur sot ka akuzuar segmente te mazhorances se po manipulojne opinionin publik lidhur me aferen e CEZ Ne komunikimin e t

Shqiptaret qe mahnitin boten
  • 2015-07-28

Shqiptaret qe mahnitin boten

brbrAta kane shkelqyer serish Ermonela Jaho Rame Lahaj dhe Iris Elezi jane emrat e shqiptareve qe kete jave jane duartrokitur kete jave ne Brazil Australi e Kroaci Sopranoja e njohur Ermonela Jaho ka shkelqyer me kryevepren e Massenet Chais ne Sao Paolo Brazil Ka performuar mbremjen e 26 korrikut po

Tahiri Vrasja e efektivit pabesi skishim informacion Noka Ben show
  • 2015-07-07

Tahiri Vrasja e efektivit pabesi skishim informacion Noka Ben show

Transmetuar me 07072015 - 1238 PUBLICITET Tirane 7 korrik 2015 NOAal- Ministri i Brendshem Saimir Tahiri raportoi sot ne Komisionin Parlamentar te Sigurise Kombetare lidhur me zhvillimet ne Lazaratbr br Ministri Tahiri tha s