Rezultate te kerkimit per termin: +Colin +Russell

Total: 3
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:42.421Z

Russell Crowe refuzon mishërimin e magnatit mediatik

Fituesi i Oscarit, Russell Crowe, ka mohuar spekulimet se ai do të luajë rolin e magnatit të medieve, Rupert Murdoch, raportojnë mediat britanike. Ylli i filmit "Gladiator" thuhet se është dashur të mishërojë Murdochun në filmin e bazuar në kujtimet e redaktorit të "Sunday Times", Sir Ha

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:33.116Z

Marilyn, kjo perëndeshë joshëse dhe seksi

Nostalgjikët e Merilyn Monroe do të kenë mundësi ta njohin më për së afërmi perëndeshën e bukurisë amerikane. Që nga aventurat e saj më burra e deri te lidhja e saj me vëllezërit Kennedy, si dhe shumë gjëra të tjera në “My Week With Marilyn”. Më 1976, viti kur Marilyn M

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:10.200Z

U lirua aktivisti i fundit i organizatës Greenpeace

Autoritetet e Rusisë e kanë liruar aktivistin e fundit prej 30 vetëve, sa ishin të burgopsur, pas një proteste të organizatës Greenpeace, në një platformë të shpimeve të naftës të kompanisë ruse Gazprom, në Oqeanin Arkti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.060Z

Greenpeace, aktivisti tregon shokun në burg

Një shtetas britanik i burgosur në Rusi pasi u arrestua në anijen e Greenpeace deklaroi se burgosja e tij ishte një pagëzim zjarri. Gazetari Kieron Bryan dhe katër shtetas britanikë të tjerë, që u arrestuan nga autoritetet ruse, u liruan të premten pas dy muajsh burgim. Zoti Bryan tha se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:49.619Z

Golden Globe nominimet kryesore në edicionin e 68-të

LOS ANXHELES – Behet publike lista e nominimeve kryesore në edicionin e 68-të të Cmimeve Golden Globes. Më poshtë vijon lista e filmave, regjisorëve dhe aktorëve të nominuar në edicionin e 68 të çmimeve Golden Globes që jepen sot: F

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.034Z

Greenpeace aktivisti tregon shokun ne burg

Një shtetas britanik i burgosur në Rusi pasi u arrestua në anijen e Greenpeace deklaroi se burgosja e tij ishte një “pagëzim zjarri”. Gazetari Kieron Bryan dhe katër shtetas britanikë të tjerë, që u arrestuan nga autoritetet rus

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.025Z

Kinema, kandidatët e kategorive kryesore të çmimeve Oskar

HOLLIVUD- Të dielën do të ndahen cmimet Oskar për filmat, regjizorëte, aktorët dhe aktoret me të mirë. Më poshtë vijojnë kandidimet në kategoritë kryesore të çmimeve Oscar, që do të ndahen të dielën n&eu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama