Rezultate te kerkimit per termin: +Coman

Meta: total 50 / total_found 50 / time 0.000 / keyword[0] coman / docs[0] 50 / hits[0] 60 /
No Pic available
  • 2016-07-04

Francë-Gjermani, dueli në sulm i të dyja skuadrave

Ky edicion i kampionatit Europian do të rezervojë një tjetër sfidë mjaft tëeheqëse si kundër është gjysmëfinalja mes Francës dhe Gjermanisë. 2 skuadra që u cilësuan si favorite kryesore në fillim të turneut dhe që deri më tani e kanë merituar në të gjitha aspektet këtë status

Shqipëria ndëshkohet në fund, Franca fiton 2-0 falë Griezman e Payet
  • 2016-06-16

Shqipëria ndëshkohet në fund, Franca fiton 2-0 falë Griezman e Payet

  Pjesa e dytë Fortesa e ndërtuar nga Shqipëria përgjatë 90 minutave, duke rezistuar më së miri ndaj Francës, ka rënë për 5 minuta, teksa në minutën e 90-të dhe të 94-t, kuqezinjtë janë ndëshkuar nga dy gola të shpejtë. Një ndëshkim i pamerituar, që ka ardhur nga lodhja,

Video: Shqiperia me nje mungese ndaj Rumanise dhe momenti kur Franca godet shtyllen
  • 2016-06-16

Video: Shqiperia me nje mungese ndaj Rumanise dhe momenti kur Franca godet shtyllen

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Burim Kukeli nuk do të luaj në ndeshjen e ardhshme të Euro 2016 kundër Rumanisë. Kukeli u ndëshkua me karton të verdhë ndeshjen e parë kundër Zvicrës dhe ndeshjen që po luhet kundër Francës, pas një ndërhyrje në Kingsley Coman. Pas Shqipërisë q

Shqipëria ndëshkohet në fund, Franca fiton 2-0 për 5 minuta
  • 2016-06-16

Shqipëria ndëshkohet në fund, Franca fiton 2-0 për 5 minuta

Grupi A Renditja Skuadra    Nd.   P. Franca     2     6 Zvicra     2     4 Rumania    2     1 SHQIPËRIA  2     0 Fortesa e ndërtuar nga Shqipëria përgjatë 90 minutave, duke rezistuar më së miri ndaj Francës, ka rënë për 5 minuta, teksa në minutën e 90-t

No Pic available
  • 2016-06-16

Analiza e Corriere dello Sport: Çfarë ndodhi me Shqipërinë

Analiza e Corriere dello Sport: Franca bën ndeshjen e dytë dhe gjen fitoren e dytë. Edhe këtë herë e gjen golin në minutën e fundit. Shqipëria ishte solide dhe e vendosur mirë në fushë nga De Biasi. Rezistuan mirë deri në minutën e 90-të, por më pas u kalua nga Griezmann dhe Payet.

Mediat italiane: Çfarë ndodhi me Shqipërinë në minutat e fundit?
  • 2016-06-16

Mediat italiane: Çfarë ndodhi me Shqipërinë në minutat e fundit?

Nuk i ka kursyer fjalët e mira për Shqipërinë edhe sportivja e përditshme italiane, "Corriere dello Sport". Ajo shkruan në analizën e saj për ndeshjen e luajtur mbrëmë në "Velodrome": "Franca bën ndeshjen e dytë dhe gjen fitoren e dytë. Edhe këtë herë e gjen golin në minutën e fu

Nis sfida e shumëpritur Francë  Shqipëri
  • 2016-06-15

Nis sfida e shumëpritur Francë Shqipëri

Ndeshja minute pas minute Min 09:00 – Në dallim nga ndeshja me Zvicren, futbollistët tanë po ushtrojnë presion ndaj bluve të Francës sapo ata marrin topin në posedim. Min 06:00 – Ndeshja ka nisur me ritëm për të dyja skuadrat, me Francën që qarkullon topin në mesfushë dhe