Rezultate te kerkimit per termin: +Conceta +Dimatteo

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:50.254Z

U pajtuan per atentat ndaj politikanit kapen ne Itali dy shqiptare

Transmetuar me 08082015 - 1247 PUBLICITET Dy shqiptare jane vene ne prangat e policise italiane te dyshuar si vrases me pagese Te arrestuarit jane Igli Kamberi 29 vjec dhe Artan Belliu 53 vjec te cilet dyshohet se do te benin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.537Z

Arrestohen dy shqiptarë, killer me pagesë të kryekëshilltarit të PD së Barletës

Policia italiane e qytetit të Barletës arreston dy shqiptarë me akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë ndaj kryekëshilltarit të Partisë Demokratike të komunës së Barletës Pasquale Ventura. Me urdhër të Prokurorisë së Tranit e të prokurores Maria Grazia Caserta janë arrestuar shq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.539Z

Pagoi 30 mijë euro shqiptarin të vrasë ish bashkëshortin kryekëshilltarin e PD së Barletas

Ish bashkëshortja ka porositur vrasjen e kryekëshilltarit të Partisë Demokratike të komunës së Barletës Pasquale Ventura. Hetimet bëjnë të ditur se ka paguar 20-30 mijë euro ndërmjetësin shqiptar Artan Belliu 53 vjeç për eleminimin e ish-bashkëshortit të saj nga i cili ishte ndarë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:49.539Z

VIDEO/ Arrestohen dy shqiptarë, killer me pagesë. Do ekzekutonin kryekëshilltarin e PD-së së Barletës në Itali. U paguan nga ish-bashkëshortja e tij

Policia italiane e qytetit të Barletës arreston dy shqiptarë me akuzën e vrasjes së mbetur në tentativë ndaj kryekëshilltarit të Partisë Demokratike të komunës së Barletës Pasquale Ventura. Me urdhër të Prokurorisë së Tranit e të prokurores Maria Grazia Caserta janë arrestuar

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama