Rezultate te kerkimit per termin: +Conte

Meta: total 1000 / total_found 1957 / time 0.001 / keyword[0] conte / docs[0] 1957 / hits[0] 2872 /
No Pic available
  • 2017-06-21

Antonio Conte shijon pushimet me familjen në Itali

Antonio Conte ka vendosur të shijojë disa ditë pushime me familjen e tij në Itali përpara se të kthehet në Chelsea për sezonin e ri. Trajneri i Çelsit së bashku me bashkëshorten Elisabetta Muscarello dhe vajzën e tij  Vittoria po relaksoheshin në plazh në Spotorno. 47-vjeçari duk

Eden Hazard, tre muaj larg fushave
  • 2017-06-06

Eden Hazard, tre muaj larg fushave

Eden Hazard rrezikon fazën e parë të kampionatit. Lajme të këqija vijnë për trajneri e Bluve të Londrës Antonio Conte. Mesfushori me tipare sulmuese, Eden Hazard është dëmtuar në pjesën e kaviljes gjatë stërvitjes me Kombëtaren e Belgjikës. Dëmtimi e detyron e 26-vjecarin të brak

Chelsea 55 milionë Euro për Leonardo Bonucci
  • 2017-06-06

Chelsea 55 milionë Euro për Leonardo Bonucci

Tre skuadra angleze në ndjekje të Leonardo Bonucci-t. E ardhmja e mbrojtësit të Juventusit, pas humbjes së finales së Champions League, mbetet në dilemë. Sipas mediave britanike tre janë skuadrat që janë vënë në ndjekjë të mbrojtësit 30-vjeçar. Manchaster City një kandidat i hersh

No Pic available
  • 2017-05-24

Gjinushi për Ora News: PS sfiton e vetme 71 mandate. Rama ti bëjë llogaritë mirë

Kreu i PSD-së Skënder Gjinushi thotë se nuk do të gabojë këtë herë dhe i bën thirrje Ramës të bëjë llogaritë mirë sepse i duhen mandatet e PSD-së për të fituar e majta 71 mandate. Në një intervistë telefonike për Ora News  Gjinushi tha : Këtë herë nuk do të g

No Pic available
  • 2017-05-20

Majko: Rama njihet për veprimet e gabuara për qëllimin e duhur

Deputeti i PS-se Pandeli Majko komenton marrëveshjen Rama-Basha të 17 majit 2017. Përmes një postimi në facebook Majko mbron kryeministrin Rama i cili “njihet për veprimet e gabuara për qëllimin e duhur dhe se  Pikturat e tij në politikë kanë kuptim kur shikohen në fund d

Konte ka dilema për të ardhmen, Interi shpreson akoma
  • 2017-05-20

Konte ka dilema për të ardhmen, Interi shpreson akoma

Për të ardhmen e Antonio Kontes do të flitet vetëm pas përfundimit të finales së Fa Cup mes Çelsea-it dhe Arsenalit që do të luhet në 27 Maj në Wembley, por mundësitë që trajneri italian të qëndrojë në Londër pas fitimit të Premier Leagues janë shumë të mëdha. Aq të larta m

No Pic available
  • 2017-05-19

Meta jep arsyet pse Basha u tërhoq dhe pranoi marrëveshjen me Ramën

Kreu i Kuvendit Ilir Meta ka dhene disa arsye që sipas tij përse Lulzim Basha u tërhoq vetem dy dite me parë nga kërkesat  për qeveri teknike dhe pranoi marrëveshjen e arritur me kryeministrin Rama. Në studion Zonë e Lirë me gazetarin Arjan Çani Meta tha: Ka bërë shumë mirë