Rezultate te kerkimit per termin: +Costa

Meta: total 1000 / total_found 1414 / time 0.000 / keyword[0] costa / docs[0] 1414 / hits[0] 2333 /
Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje
  • 2019-04-11

Ofendoi gjyqtarin, Diego Costa pezullohet 8 ndeshje

Kartoni i kuq që mori në ndeshjen ndaj Barcelonës i ka kushtuar rëndë sulmuesit të Atletico Madridit, Diego Costa, i cili e ka mbyllur para kohe sezonin ne La Liga. 30-vjeçari u pezullua 8 ndeshje për sjelljen e tij të pahijshme ndaj gjyqtarit në momentin që u ndëshkua me karton të kuq

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)
  • 2019-04-07

Të .. nënën, si e ofendoi Diego Costa gjyqtarin dhe këshilla e Pique?! (Video)

#td_uid_1_5caa5810e6f42 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2019/04/20190406-636901842196879604_20190406215246108-khGC-U461507271278F5G-980x554@MundoDeporti

Tmerr në det/ Evakuhoen 440 persona, rindizet anija që ngeci në Norvegji (VIDEO)
  • 2019-03-24

Tmerr në det/ Evakuhoen 440 persona, rindizet anija që ngeci në Norvegji (VIDEO)

Ekipet e shpëtimit kanë punuar gjatë gjithë natës së të shtunës në Norvegji për të shpëtuar 1,300 pasagjerë të cilët kanë mbetur të bllokuar në anijen Viking Ship jashtë bregut perëndimor. Policia në qarkun e More og Romsdal tha se anija pësoi defekt në motor dhe për 1300 per

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t
  • 2019-02-21

Simeone i jep leksion Allegrit, përmbysje e madhe e M.City-t

Atletico Madrid bën për ujë të ftohtë Juventusin dhe pakëson ndjeshëm shanset e bardhezinjëve për të triumfuar në këtë edicion të Champions League. 5 gishtave të Ronaldos që u tregonte tifozëve të Atleticos të cilët e vëshëllyen, se ai ka fituar 5 Champions League, Los Colchone

Futbollisti i famshëm i shpëton mrekullisht vdekjes
  • 2019-02-04

Futbollisti i famshëm i shpëton mrekullisht vdekjes

Frikë për jetën e Douglas Costas, por, fatmirësisht, futbollisti i Juventusit ia ka hedhur me vetëm disa lëndime të lehta. Këtë të hënë në mëngjes, braziliani u përfshi në një aksident rrugor në Torino  në autostradën A4 pranë komunës Santhia në Vercelli. Mjeti me të cilin p

No Pic available
  • 2019-01-29

Banane të prishura nga Costa Rika, AKU merr masa

AKU bllokon dhe kthen në origjinë 41.7 ton banane të ardhur nga Costa Rika Shkak, produkti rezultoi me probleme për konsum njerëzor produkti i prishur. Menjëherë nga Autoriteti Kombëtar i Ushqimit u bë bllokimi i ngarkesës me sasi 41.7 ton duke u  bazuar legjislacionit në fuqi, gjithash

Njihuni me mbretin e Rios, prej 22 vitesh jeton në kështjellën prej
  • 2019-01-27

Njihuni me mbretin e Rios, prej 22 vitesh jeton në kështjellën prej

Për 22 vitet e fundit, Marcio Mizael Matolias nga Brazili ka shmangur pagesën e qirasë, ose ndonjë fature për këtë çështje, në një nga lagjet më prestigjioze të Rio de Janeiros, Barra da Tijuca. Ju do pyesni si? Dhe ne do ju përgjigjemi, duke thënë se ai jeton në një kështjellë q