Rezultate te kerkimit per termin: +Coutinho

Meta: total 191 / total_found 191 / time 0.000 / keyword[0] coutinho / docs[0] 191 / hits[0] 274 /
Superklasikja, Argjentina fiton ndaj Brazilit
  • 2017-06-10

Superklasikja, Argjentina fiton ndaj Brazilit

Argjentina ka fituar miqësoren e luksit kundër Brazilit me rezultatin 1-0. Trajneri Tite ka vendosur të lërë pushim disa nga yjet e ekipit si, Neymar, Marcelo, Firmino dhe Dani Alves dhe mungesë tyre, veçanërisht e kapitenit, është ndier. Gjashtë minuta i kanë mjaftuar bardhekaltërve p

Rusi 2018, Brazili pret matematikisht biletën; bie Argjentina
  • 2017-03-29

Rusi 2018, Brazili pret matematikisht biletën; bie Argjentina

Brazili shkëlqen, ndërsa Argjentina futet sërish në telashe. Eliminatoret e Amerikës së Jugut për Kupën e Botës 2018 konfirmojnë rilindjen e Selecaos, por në krahun tjetër, japin një sinjal alarmi për bardhekaltërit që zbresin në vendin e pestë të klasifikimit. Brazili theu 3-0 Pa

No Pic available
  • 2017-01-26

Coutinho rinovon, më i paguari te Liverpooli: Është koha të fitojmë edhe Ligën e Kampionëve

Braziliani i Liverpoolit, Philippe Coutinho ka nënshkruar një kontratë të re 5-vjeçare, me një vlerë prej afro 150 mijë paund në javë, duke e bërë atë lojtarin më të paguar në klubin anglez. 24-vjeçari i Seleçao-s iu bashkua të kuqve nga Interi në janar të vitit 2014 për një s

Coutinho, zyrtarisht deri në 2022 me Liverpool
  • 2017-01-25

Coutinho, zyrtarisht deri në 2022 me Liverpool

Në erën e futbollit komercial ku të mëdhenjtë e kontinentit bëjnë ligjin në merkato, ka nga ata lojtarë që refuzojnë ofertat joshëse për të zgjedhur klubin e zemrës. I tillë është rasti i brazilianit Felipe Coutinho, i cili ka zgjedhur të vazhdojë karrierën me Liverpoolin, duke

Koutinjo mund Nejmar, zgjidhet Futbollisti Brazilian i Vitit
  • 2017-01-02

Koutinjo mund Nejmar, zgjidhet Futbollisti Brazilian i Vitit

Mesfushori brazilian i Liverpool, Philippe Coutinho ka marrë titullin e parë për këtë vit. Ai ka mundur patriotin e tij të Barcelona, Neymar, duke fituar trofeun e Samba de Ouro, ose siç njihet ndryshe, Futbolliti më i mirë brazilian i vitit 2016. Një votim surprizë i fansave, me lojtarin

No Pic available
  • 2016-12-24

The Guardian: 100 lojtarët më të mirë në botë në 2016-ën (FOTO)

Juria e prestigjiozes TheGuardian i përbërë nga 124 ekspertë nga 45 kombe kanë zgjedhur 100 lojtarët më të mirë të vitit 2016. Në vendin e parë pozicionohet fituesi i Topit të Artë, Cristiano Ronaldo, ndjekur nga Messi dhe Suarez. 1 Cristiano Ronaldo Real Madrid 2 Lio

Probleme per Liverpool Coutinho s8217luan deri ne janar video
  • 2016-11-29

Probleme per Liverpool Coutinho s8217luan deri ne janar video

var fbShare url httpvizionplusalprobleme-per-liverpool-coutinho-sluan-deri-ne-janarsize smallp styletext-align justifyLiverpool merr nje lajm te keq per sa i pekret Philippe Coutinhos Braziliani do t8217i mungoje skuadres deri ne fund te vitit per shkak te lendimit qe mori ne ndeshjen e fundit te k