Rezultate te kerkimit per termin: +Cristiano +Ronaldo

Total: 4629
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.854Z

Cristiano Ronaldo është spornoseksual

Cristiano Ronaldo është shembulli perfekt i mashkullit "spornoseksual". Këtë mendim ka Mark Simpson, gazetar britanik, i cili në një intervistë për "La Vanguardia" thotë se zhvillimi i meshkujve ka çuar në daljen në dritë të spornoseksualëve. Sipas tij, fjala spornoseksual lind nga b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.238Z

Cristiano Ronaldo Jam gati

Cristiano Ronaldo theksoi se do te deshironte te ishte 110 i gatshem per Portugaline mirepo tani eshte vetem 100 br br Ai thote se mezi pret te luaje ndaj Gjermanise Superylli portugez Cristiano Ronaldo eshte deklaruar i gatshem per te luajtur me Portugaline ne Boterorin e Brazilitbr br Duke fo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.099Z

Cristiano Ronaldo Jr. në gjurmët e babait

Cristiano Ronaldo është pikasur në plazhet e Bahamasit, duke luajtur futboll me djalin e tij. Duket se vogëlushi, që mban emrin e babait, po ndjek gjurmët e portugezit. Ronaldo u bë baba pesë vjet më parë, kur një grua misterioze solli në jetë Cristiano Jr. më 17 qershor 2010.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.651Z

Cristiano Ronaldo, futbollisti bionik i Juventusit

Më hiqni gjithçka, përveç Ronaldos. Në të vërtetë batuta e një prej promocioneve të famshme u shkon shumë për shtat bardhezinjve të Juventusit, me klubin torinez dhe trajnerin Allegri që tashmë kanë në dispoczicion një bomber tek i cili mbështeten dhe besojnë. Sepse fenomeni port

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:51.393Z

Cristiano Ronaldo, Ferguson sulmon Real Madrid

Skocezi pohon se Real Madrid eshte sjelle si nje klub “frankist” qe kerkon me prepotence te “rrembeje” talentin luzitan. Telenovela Cristiano Ronaldo-Real Madrid vazhdon te perbeje lajm per te dyja kampet. Nepermjet faqeve te gazetes “The Times”,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.479Z

Rihanna befason të gjithë: Cristiano Ronaldo është gay

Rihanna befason të gjithë, Cristiano Ronaldo është gay. Pas zërave për një lidhje mes këngëtares dhe yllit të futbollit, Cristiano Ronaldo, Rihanna shokon të gjithë. Pas fotos së publikuar në Twitter, ku gazetarët nisën dyshimet për një lidhje mes dy yjeve, Rihanna

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:54.060Z

Cristiano Ronaldo zyrtarisht madrilen

Tashme eshte zyrtare; Cristiano Ronaldo do bashkohet me Real Madrid duke filluar qe nga ky sezon. Sipas burimeve zyrtare nga klubi spanjoll, ne arken e Manchester United do shkojne 80 milione sterlina (93 milione euro), cka do te thote se kjo eshte blerja me e shtrenjte e historise se fu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama