Rezultate te kerkimit per termin: +Cristiano +Ronaldon

Meta: total 1000 / total_found 1104 / time 0.001 / keyword[0] cristiano / docs[0] 5042 / hits[0] 7517 / keyword[1] ronaldon / docs[1] 2441 / hits[1] 3255 /
Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG
  • 2017-06-22

Cristiano Ronaldo, mes Realit e PSG

Vetëm 24 orë pas lajmit për një pajtim mes Realit të Madridit dhe Cristiano Ronaldos nga e përditshmja madrilene AS, vjen përgjigja e gazetës tjetër të kryeqytetit spanjoll Marca, që vazhdon të insistojë se vendimi i portugezit për të lënë Realin është i parevokoueshëm. Gjithsesi

No Pic available
  • 2017-06-21

Nga Ronaldo, Mbappe dhe Donnarumma, Perez rrëfen planet e Realit

Pas marrjes së mandatit të pestë në krye të Real Madridit, Florentino Pérez është rrëfyer në mediat spanjolle. Sigurisht që është që çështja e parë ishte ajo për Ronaldon, i cili përflitet se është duke e lënë Madridin pas ankesës së prokurorit, i cili e akuzon atë për mas

Perez: Nuk flas me Ronaldon që nga finalja e Championsit
  • 2017-06-20

Perez: Nuk flas me Ronaldon që nga finalja e Championsit

Disa orë pas marrjes së detyrës si president i Real Madridit (fillon mandatin e tij të pestë në krye të klubit të bardhë), Florentino Pérez ishte në Onda Cero, ku foli për çështjen e madhe shqetësuese të hapur së fundi. Bëhet fjalë për Ronaldon, i cili përflitet se është duke

No Pic available
  • 2017-06-19

Zidane i telefonon Ronaldos: Qëndro, kemi nevojë për ty

Cristiano Ronaldo është padyshim telenovela futbollistike e kësaj vere. Prej ditësh po flitet për dëshirën e tij për tu larguar nga Reali i Madridit, për shkak të problemeve me drejtësinë për evazion fiskal, por është dikush që po tenton të ndryshojë rrjedhën e kësaj historie. B

No Pic available
  • 2017-06-16

E bujshme, Ronaldo: Dua të largohem nga Real Madridi

Lajmi ka rënë si bombë te Real Madridi. Sipas gazetës portugeze A Bola, Cristiano Ronaldo ka marrë vendimin për të lënë Realin këtë verë, pas hetimit të prokurorisë, e cila e akuzon atë për shpërdorimin e 14.7 milionë eurove, që nuk kanë përfunduar në thesar, por ka bërë evaz

Bombë nga Portugalia: Ronaldo do të largohet nga Real Madridi
  • 2017-06-16

Bombë nga Portugalia: Ronaldo do të largohet nga Real Madridi

Lajmi ka rënë si bombë te Real Madridi. Sipas gazetës portugeze A Bola, Kristiano Ronaldo e ka marrë vendimin për ta lënë grupin e bardhë këtë verë, pas ankesës së prokurorit, e cila e akuzon atë për shpërdorimin e 14.7 milionë eurove, që nuk kanë përfunduar në thesar, por ka b

No Pic available
  • 2017-06-16

Vjen bomba e merkatos: Ronaldo dëshiron largimin nga Real Madrid

Cristiano Ronaldo dëshiron largimin nga Real Madrid. Ky është titulli bombastik i të përditshmes portugeze A Bola e cila raporton se katër herë fituesi i Topit të Artë kërkon largimin pas akuzave të vazhdueshme për evazion fiskal dhe shmangie të taksave prej 14.5 milionë Euro, shkruan&