Rezultate te kerkimit per termin: +Css

Total: 2350
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.542Z

Rama i përgjigjet Opozitës së Bashkuar: Pranoni realitetin e ri, mos kushtëzoni Kuvendin si dikur se

I pari i qeverise, Edi Rama i eshte pergjigjur flake per flake kerkeses se Opozites se Bashkuar, e cila mes nje emaili, njoftoi se pranon ftesen e bere nga kryeministri Rama këtë mëngjes, por duke kushtezuar me kohen dhe axhenden e mbledhjes. Me nje shenim ne Twitter, Rama i kujton opozit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.532Z

Arabia Saudite kërkon armë bërthamore

Mendohet se mund ti blejë nga Pakistani në çdo kohë për synime gjeostrategjike Arabia Saudite ka investuar në projektet e Pakistanit për armë bërthamore dhe beson se mund të blejë bomba atomike sapo ti kërkojë, bëhet e ditur nga disa burime për BBC. Ndërsa deri më sot përgatitja us

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.675Z

Edhe Arabia Saudite me program bërthamor?

Arabia Saudite nuk do të tolerojë shndërrimin e Iranit në një superfuqi bërthamore. Lufta për mbizotërim në rajon mes dy vendeve, që vazhdon prej vitesh, mbetet ende e ashpër. Sipas shërbimeve sekrete izraelite, Riadi ka investuar miliarda dollarë në centralet dhe projektet bërthamore

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.763Z

Zbulohet dosja shokuese e NSA: Në krye të SHBA-ve, qeveri hije e drejtuar nga alienë

Transmetuar më 15.01.2014 - 22:57 “Në krye të Shteteve të Bashkuara është një qeveri hije e drejtuar nga alienë”. Deklarata lëshohet nga Agjencia e lajmeve “Fars News”, një organ zyrtar i Teheranit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.528Z

Kamioni përmbyset në aksin Lezhë-Milot, policia: Lëvizni me kujdes

#td_uid_4_5ab41033522d0 .td-doubleSlider-2 .td-item1 { background: url(http://gazeta-shqip.com/lajme/wp-content/uploads/2018/03/trajleri-80x60.png) 0 0 no-repeat; } #td_uid_4_5

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.673Z

Edhe sauditët fuqi bërthamore?

Arabia Saudite nuk do të tolerojë shndërrimin e Iranit në një superfuqi bërthamore. Lufta për mbizotërim në rajon mes dy vendeve, që vazhdon prej vitesh, mbetet ende e ashpër. Sipas shërbimeve sekrete izraelite, Riadi ka investuar miliarda

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.254Z

Studentët vijojnë bojkotin, ngujohen brenda fakulteteve (Foto)

Studentët vijojnë bojkotimin e mësimit, duke u ngujuar brenda fakulteteve të tyre. Ngujimi është bërë gjatë ditës së sotme nga një grup studentësh të Universitetit të Drejtësisë. E njëjta rrugë është ndjekur edhe nga Fakulteti i Shkencave të Natyrës dhe fakultete të tjera.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama