Rezultate te kerkimit per termin: +Curr +Gjocaj

Total: 54
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:46.439Z

Fillon punën drejtori i përgjithshëm i SHSKUK-së, Curr Gjocaj

Sot, edhe zyrtarisht ka filluar punën drejtori i përgjithshëm i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK) dr. Curr Gjocaj. Dr. Nijazi Gashi, drejtor i deritanishëm e QKUK-së, ka bërë dorëzimin e detyrës, në prani të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.776Z

Gjocaj: Do të punojë sipas ligjit

Drejtori i përgjithshëm i Qendres Klinike Universitare të Kosovës, Curr Gjocaj , në një intervistë dhënë Radios Evropa e Lirë, ai premtoi se do të ketë ngritje të hyrave, pastaj do të kujdeset për listën e barnave dhe t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.608Z

Kundërshtohet kurdisja e tenderit të stentave

Drejtori i SHSKUK-së, Curr Gjocaj, në një shkresë që ia ka përcjellë drejtorit të Kardiologjisë, Gani Bajraktari, ka kërkuar nga ky i fundit që t'i shqyrtojë specifikat në lidhje me kërkesat për tenderin për "Furnizim me materiale në Kardiologji", duke mos bërë favorizime dhe për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:57.089Z

Në objektin e ri të Klinikës Emergjente në Prishtinë do të investohen mbi 8 milionë euro

Mbi 8 milionë euro do të investohen në objektin e ri të Klinikës Emergjente të Qendrës Klinike Universitare të Kosovës, gurthemeli i së cilës u vu sot, ndërsa objekti modern pritet të përfundojë brenda tri viteve dhe të kthejë shpresën e qytetarëve për shërbime cilësore në sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:48.255Z

Vushtrria bëhet me spitalin më modern në rajon

Një delegacion i Ministrisë së Shëndetësisë, i prirë nga Ministri i Shëndetësisë së Republikës së Kosovës, Dr. Imer Rrahmani, zv. ministri, Mevludin Krasniqi dhe drejtori i Shërbimit Spitalor Klinik Universitar të Kosovës (SHSKUK) dr. Curr Gjocaj, sot kanë vizituar Spitalin e Për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.486Z

Drejtori i QKUK-së kampion në shpenzime me veturë

Derisa furnizimi me barna në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës (QKUK) vazhdon të mos përmbushet as 60% dhe ky institucion nuk i plotëson as për së afërmi shërbimet sipas standardeve të kërkuara, udhëheqësi i këtij institucioni, Curr Gjocaj, nuk e ka fare problem të vozisë nj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:25.102Z

Edhe punëtorët shëndetësor do të hynë në grevë

Federata e Sindikatave të Shëndetësisë në Kosovë ka marrë vendim që më 30 janar të gjithë punëtorët shëndetësore të hynë në një grevë 24 orëshe. Ajo përmes një komunikate për media ka thënë se greva mbahet për arsye të mos plotësimit të Kontratës Kolektive, por edhe p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama