Rezultate te kerkimit per termin: +Currin

Total: 437
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.682Z

Steaua, 2.2 milione euro per Currin e Bylykbashin

Dorian Bylykbashi cilesohet nga media rumune si pasardhesi I Dikes, lojtarit te kombetares se Rumanise qe do te largohet nga Steaua. Klubi rumun po mposht konkurrencen e Shahtarit te Donjeckut per te marre te dy shqiptaret, Debatik Currin dhe Dorian Bylykbashin, njeri I Vorskles se Poltaves dhe tjet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.376Z

Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”

Dash Frashëri “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”, -kështu u shpreh për “Albania”-n nga Suedia menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu në lidhje me pistat e mundshme për dy fut

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.796Z

Ben Blushi, parti me Sazan Gurin, Olti Currin dhe Sonila Meçon

Ben Blushi ka prezantuar ashtu siç kishte premtuar, partinë e tij të re, të quajtur Libra. Gjatë fjalimit të tij, Blushi ka thënë se Shqipërinë mund ta bëjnë vetëm shqiptarët. Besoj se sot e di cili është vendimi më i rëndësishëm në jetën e njeriut, akti më i rëndësishëm

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

  Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”Menaxheri: Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës

EKSKLUZIVE - “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”. Kështu u shpreh për “Albania-sport.com” nga Suedia, ku ndodhet momentalisht, menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu  në lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.372Z

Gençlerbirligi në garën për Currin

Debatik Curri vazhdon të jetë lojtari shqiptar më i kërkuar në merkato. Sa herë që hapen periudhat e transferimeve, emri i 25-vjeçarit lidhet me klube nga e gjithë Evropa. Pas zërave që flisnin për interesim të Shtutgartit e Borusias së Dortmundit nga Bundesliga dhe dy klubeve moskovit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.197Z

Bajerni i Mynihut vëzhgon Currin e Dallkun

 E bujshme. Debatik Curri dhe Armend Dallku do të jenë sot nën vëzhgimin e një skauti të famshëm, që përfaqëson, as më pak e as më shumë, por Bajernin e Mynihut. Pas publikimit të lajmit në mediat ukrainase, një gjë e tillë u konfirmua zyrtarisht për “Panorama Sport&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.368Z

Gençlerbirligi, në garë për Currin

Debatik Curri vazhdon të jetë lojtari shqiptar më i kërkuar në merkato. Sa herë që hapen periudhat e transferimeve, emri i 25-vjeçarit lidhet me klube nga e gjithë Evropa. Pas zërave që flisnin për interesim të Shtutgartit e Borusias së Dortmundit nga Bundesliga dhe dy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama