Rezultate te kerkimit per termin: +Curt +Diehm

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.066Z

Drama e Michael Schumacher, tashmë peshon vetëm 53 kg

GJERMANI - Kanë kaluar 83 ditë nga aksidenti me ski që la në gjendje kome pilotin e Formula 1, Michael Schumacher. Gjendja e tij ka patur përmirësime të ndjeshme, por mjekët janë të shqetësuar për fizikun e tij. Sipas mediave në Gjerma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.110Z

Michael Schumacher ka humbur 20 kg

Kanë kaluar plot 83 ditë nga aksidenti me ski i Michael Schumacher dhe sipas lajmeve të fundit, ish-piloti gjerman ka humbur 25% të muskulaturës së tij dhe peshon vetëm 53 kilogramë. Gazeta gjermane ‘Bild’ publikon disa deklarata të p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama