Rezultate te kerkimit per termin: +DETAJET

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:04.878Z

Kosove-Serbi sot detajet e marreveshjeve

Ndërmjetësi i BE-së në bisedimet mes Kosovës dhe Serbisë, Robert Cooper do t’u dërgojë sot palëve të interesuara të gjitha detajet mbi tre marrëveshjet e arritura të shtunën. Lajmin e bëjnë të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:06.612Z

Bayern-Dortmund, vendosin detajet

Mbrojtësi i Bayern Munichut, Holger Badstuber mezi pret përballjen në shtëpi kundër Borussia Dortmundit dhe pret një duel të baraspeshuar në Allianz Arena. “Dortmund ka skuadër fantastike, por edhe ne jemi në formë të mirë. Do të jetë vështirë, duel i baraspeshuar që mund të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:03.187Z

Detajet e një krimi makabër në Gjirokastër

Vdekja ë një 92-vjeçarje në Gjirokastër është kthyer në një film triller. E moshuara ka vdekur dy javë më parë, ndërsa djali i saj 66-vjeçar, Sharif Aliko, ka thënë se ajo ndërroi jetë pasi u vetëvar. Por, vajza e viktimës, e cila jetonte në shtëpi, nuk e ka besuar këtë gj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.947Z

DETAJET/ Ja arsyeja e vrasjes që tronditi Suedinë

Vrasja e 22-vjeçares Aleksandra Mezher pak ditë më parë në Suedi tronditi mbarë opinionin publik. Ajo u qëllua për vdekje me thikë nga një emigrant 15-vjeçar nga Somalia. Shkaku i vrasjes duket se ka qenë përfshirja e saj në një zënkë mes dy të rinjve. Mezher e cila ishte punonj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:56.049Z

Shperthimi i makines policia zbardh detajet

Policia e kryeqytetit sqaroi detajet e shperthimit te djeshem ne afersi te Gardes se Republikes.Ne njoftimin e posacem per shtyp behet me dije se eshte tentuar te vritet shtetasi Altin Bega ish punonjes policie dhe jo biznesmeni i ndertimeve i cili ishte dhe pronari i automjetit. Fuoristrada

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.584Z

Zbardhen detajet e bisedës së tensionuar mes Ramës dhe Cipras

Një burim pranë qeverisë shqiptare konfirmon atë që është mësuar paraprakisht nga mediat greke gjatë ditës së sotme, se pati një bisedë jo të shkurtër telefonike mes kryeministrit Rama dhe atij grek Cipras. Në fokus të kësaj bisede kanë qenë temperaturat e rritura të kohëve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.809Z

Ibra te PSG, kanë mbetur vetëm detajet

Agjenti i Zlatan Ibrahimovic, Mino Raiola, thotë se kanë mbetur vetëm disa detaje të vogla për kompletimin e transferimit të sulmuesit suedez nga Milani te Paris Saint-Germain. “Ne ende na mungojnë detajet, por detajet janë të rëndësishme

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama