Rezultate te kerkimit per termin: +DHE

Meta: total 1000 / total_found 1064150 / time 0.376 / keyword[0] dhe / docs[0] 1064150 / hits[0] 8544598 /
16 vajza vishen si “babagjyshe” dhe shkojnë te burgu 312 në Tiranë |FOTO
  • 2014-12-21

16 vajza vishen si “babagjyshe” dhe shkojnë te burgu 312 në Tiranë |FOTO

Transmetuar më 20.12.2014 - 21:05 Gjashtëmbëdhjetë vajza të një shkolle private në Tiranë, janë veshur si “Babagjyshe” për të shkuar te burgu 312 në Tiranë. Fotot që shikoni më poshtë që jua

Humb jeten ne aksident Atjon Zhiti djali i vetem i ish ministrit Visar Zhiti
  • 2014-12-21

Humb jeten ne aksident Atjon Zhiti djali i vetem i ish ministrit Visar Zhiti

Transmetuar me 20122014 - 1802 Tragjedi per familjen e Visar Zhitit ish minister i Kultures ne qeverine e meparshme Djali i tij Atjoni 19 vjecar ka humbur jeten ne nje aksident qe ka ndodhur sot ne Tirane pak ore pasi ai ishte kthyer nga Milano e Italiseb

Atentat me dy te vrare dhe nje te plagosur ne mes te dites ne Shkoder
  • 2014-12-21

Atentat me dy te vrare dhe nje te plagosur ne mes te dites ne Shkoder

Shkoder 20 dhjetor 2014 NOAal - Dy persona mbeten te vrare me arme zjarri sot pas mesdite ne Shkoderbr br Edmond Batraj 40 vjec gjeti vdekjen menjehere si pasoje e plageve te marra ndersa pak me vone nderroi jete ne spital edhe Edmir Aliaj 37 vjecbr br Nga krimi i ndodhur ne lagjen Dudas te qyte

Familja presidenciale amerikane, për Krishtlindje në Hawaii |FOTO |VIDEO
  • 2014-12-21

Familja presidenciale amerikane, për Krishtlindje në Hawaii |FOTO |VIDEO

Transmetuar më 20.12.2014 - 20:45 Presidenti amerikan Barack Obama bashkë me gruan e tij Michelle dhe vajzat Sasha dhe Malia janë nisur të kalojnë pushimet e Krishtlindjes në Hawaii. Familja presidenciale amerikane

Raporti i vitit 2014: Bleona, krah VIP-ve të showbiz-it botëror, fiton 15 milionë dollarë në vit
  • 2014-12-21

Raporti i vitit 2014: Bleona, krah VIP-ve të showbiz-it botëror, fiton 15 milionë dollarë në vit

Transmetuar më 20.12.2014 - 19:23 Raporti i vitit 2014: Bleona, krah VIP-ve të showbiz-it botëror, fiton 15 milionë dollarë në vit Këngëtarja shqiptare Bleona Qereti renditet në listën e artistëve më të pasur të

No Pic available
  • 2014-12-21

Elbasan mesuesja Arta Gugu godet Drejtoreshen e Arsimit Jonida Cungu

Elbasan 20 dhjetor 2014 NOAal- Drejtoresha e Zyres Arsimor ne Elbasan eshte goditur 39 vjecarja Arta Gugu eshte arrestuar nga policia ne kushtet e flagrances per shkak se ka goditur me shpulle zyrtaren e larte te arsimimit ne Elbasanbr br Drejtoresha arsimore Jonida Cungu ka denoncuar ne polici

Vrasja e dy djemve 30 dite burg per Ymerin Flasin prokurori dhe avokati
  • 2014-12-21

Vrasja e dy djemve 30 dite burg per Ymerin Flasin prokurori dhe avokati

Gjykata le ne burg te dyshuarin e vrasjes se dyfishte Foto lart Flamur Ymeri sot ne gjykatebr br Perditesuar 20 Dhjetor 2014 - 1716br br Gjykata e Tiranes vendosi sot 30 dite burg per Flamur Ymerin i cili akuzohet vrau ne banesen e tij ne zonen e Selites ne Tirane dy te rinjbr br Ymeri deshmoi