Rezultate te kerkimit per termin: +DRSSH

Meta: total 109 / total_found 109 / time 0.000 / keyword[0] drssh / docs[0] 109 / hits[0] 359 /
No Pic available
  • 2014-12-14

Ja të dhënat që përgënjeshtrojnë Veliajn dhe Ramën për 81 mijë të punësuar

Problemet e evidentuara nga KLSH në ISSH në raportin e shtatorit 2014 (Ish drejtori i Auditit në ISSH) ...Popull, kur do të dish të kujtohesh, kur do të dish t'i mbash mend mësimet e së kaluarës, në vend që të harrosh kush të vodhi vjet, kush të trajtoi si një guhak të gjo

Korccedile prokuroria ne pyetje drejtoreshen e sigurimeve
  • 2014-05-07

Korccedile prokuroria ne pyetje drejtoreshen e sigurimeve

Vetëvrasja e ish-punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, Brunilda Meka, ka çuar në prokurori drejtoreshën e viktimës. Drejtoresha rajonale e sigurimeve shoqërore në Korçë, Ana Verushi, është thi

Korçë, prokuroria merr në pyetje drejtoreshën rajonale të sigurimeve
  • 2014-05-07

Korçë, prokuroria merr në pyetje drejtoreshën rajonale të sigurimeve

Brunilda Meka Verushi ka dhënë shpjegime për rrethanat e vetëvrasjes Vetëvrasja e ish-punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, Brunilda Meka, ka çuar në prokurori drejtoreshën e viktimës. Drejtoresha rajonale e sigurimeve shoqërore në Korçë, Ana Verushi, është thirrur nga or

FAKSIMILET/ Brunilda, q i duhej deomos e vdekur PD. Sa ishte gjall, e pushonin nga puna
  • 2014-04-18

FAKSIMILET/ Brunilda, q i duhej deomos e vdekur PD. Sa ishte gjall, e pushonin nga puna

Drejtori i Institutit t Sigurimeve Shoqrore n Korç, Ilir Frashri, n kohn q ka qen n pushtet Partia Demokratike, ka paralajmruar pr pushim nga puna dhe ka marrë masa administrative ndaj shtetases Brunilda Meka, pr t ciln Partia Demokratike thot se vrau veten nga transferimi q i kadrejtoresha e r

Punonjësja e vetëvrarë në Korçë, nis hetimi për shkaktim vetëvrasjeje
  • 2014-04-16

Punonjësja e vetëvrarë në Korçë, nis hetimi për shkaktim vetëvrasjeje

Prokuroria e Korçës do të verifikojë dokumentet për Brunilda Mekën Prokuroria do të verifikojë në lidhje me urdhrin e transferimit të 52-vjeçares Brunilda Meka Gëzim Ashimi Brunilda Meka urri i punonjëses së sigurimeve shoqërore në Korçë, e cila vrau veten pas urdhrit të transfe

Helmoi veten për vendin e punës, protestë homazh në Korçë për 52-vjeçaren
  • 2014-04-15

Helmoi veten për vendin e punës, protestë homazh në Korçë për 52-vjeçaren

Tubimi u organizua prej shoqatës së të shkarkuarve nga administrata Protestuesit kanë ndezur qirinj dhe kanë vendosur lule te Drejtoria Rajonale e Sigurimeve Shoqërore Drejtoresha Ana Verushi u paraqit me urgjencë në Tiranë për çështjen e 52-vjeçares Brunilda Meka Gëzim Ashimi Vdekja e