Rezultate te kerkimit per termin: +Dabulla

Total: 314
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:02.009Z

Dabulla: Diferenca na jep siguri

10/03/2005  Terreni në të cilin u luajt ndeshja kundër Elbasanit dhe përfundimi i saj duket se i ka kënaqur bardheblutë të cilët me barazimin e marrë në “Ruzhdi Bizhuta” këtë fundjavë janë sërish 8 pikë para. Mbrojtësi i Tiranës, Rezart Dabulla u shpreh dje se duke pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:04.771Z

Dabulla: Gjyqtaret larguan Tiranen nga pretendimet

Mbrojtesi i Tiranes, Rezart Dabulla ka leshuar serish akuza ne drejtim te gjykimit, duke e cilesuar ate skandaloz. Dabulla ka vijuar keshtu ankesat e ekipit te Tiranes, ndaj gjykimeve te ketij sezoni, cka kane sjelle edhe largimin e 24 here kampioneve te vendit nga pretendimet per dy kompeticionet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.299Z

Dabulla beson te përmbysja

I rikthyer te Tirana me ambicien e madhe për të shijuar sërish gëzimin e një tjetër trofeu në karrierën e tij, Rezart Dabulla duket i zhgënjyer për këtë pjesë të sezonit. Por megjithatë ai nuk i ka humbur shpresat. Madje beson shumë se Tirana e ka potencialin e duhur për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.141Z

Elbasani, Karçev qëndron, pritet Dabulla

Elbasani – Maqedonasi Nikola Karcev do të qëndrojë me Elbasanin. Qëndërmbrojtësi është një nga lojtarët më të mirë të verdhblve, që renditen në vendin e tretë pas Dinamos e Partizanit. Nga kampi i presidentit Arben Laze flitet se mbrojtësi Rezart Dabulla mund të nënshkruar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.390Z

Rezart Dabulla, sërish te Shkumbini

Mbrojtësi i fuqishëm lushnjar Rezart Dabulla mund të jetë sërish pjesë e Shkumbinit, ashtu si sezonin e kaluar. Ish-lojtari i Tiranës e Vllaznizë bëri një paraqitje të shkëlqyer, duke qenë edhe një ndër titullarët e skuadrës peqinase. Presidenti Xhavit Ismaili ka dhënë pëlqimin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:51.429Z

Nderroi jete ne Nju-Jork kengetarja lirike Rajmonda Dabulla

Sot 58-vjetori i lindjes Sot Rajmonda Dabulla do te festonte 58-vjetorin e lindjes. Me 5 shkurt ora 14.00 kengetarja lirike nderroi jete ne Spitalin Jacobi ne Nju Jork. Dabulla pati karriere te shkurter operistike brenda dhe jashte vendit prej gjendjes jo te mire shendetesore. Megjithate ka sh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.176Z

Dabulla : Ndaj Vllaznise Tirana e vertete

Mbrojtesi i Tiranes Rezart Dabulla deklaron se historia e ndeshjeve ndaj Vllaznise flet ne favor te bardhebluve. Lojtari qe ka veshur edhe fanelen kuqeblu thote se ne klasiken ndaj shkodraneve skuadra do te jape me te miren duke u kthyer ne lojen e saj. Perballja qe do te luhet ne Qemal Stafa perpla

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama