Rezultate te kerkimit per termin: +Dafina +Zeqiri

Meta: total 773 / total_found 773 / time 0.000 / keyword[0] dafina / docs[0] 1427 / hits[0] 2929 / keyword[1] zeqiri / docs[1] 1633 / hits[1] 2558 /
No Pic available
  • 2019-03-17

Tirana feston sot Ditën e Verës. Ja lista e plotë e 50 aktiviteteve

Sot nuk ke asnjë arsye që të largohesh jashtë Tiranës. Bashkia e Tiranës ka organizuar më shumë se 50 aktivitete të ndryshme festive me rastin e Ditës së Verës. Ndaj lëre makinën në shtëpi, merr fëmijët dhe shoqërinë dhe eja, i gjithë segmenti nga Sheshi Skëderbej, Bulevardi D

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!
  • 2019-03-13

Të dielën fik makinën! Ja çfarë do të ndodhë!

Të dielën e 17 marsit, lëreni makinën në shtëpi, merrni fëmijët e shoqërinë dhe bashkojuni festimeve që Bashkia e Tiranës ka organizuar me rastin e Ditës së Verës. Një atmosferë festive e mbushur me më shumë se 50 aktivitete, lojëra, dhe muzikë do tju shoqërojë gjatë gjithë

No Pic available
  • 2017-10-04

Dafina Zeqiri xhiron sipër semaforit në mes të Nju Jorkut

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Dafina Zeqiri që u rrit në Suedi po fillon të ketë sukses në tregun ndërkombëtar. Ajo filloi me projektin muzikor Four Seasons ku xhiroi një klip me reperin amerikan, French Montana ndërsa tani ka ardhur tërësisht ndryshe. Para 6 ditësh, Dafina solli

No Pic available
  • 2017-09-29

U rikthye Dafina Zeqiri, e vutë re çfarë mungoi?

Një ndër divat e muzikës shqiptare, Dafina Zeqiri po korr sukses në tregun e huaj. Pas 6 muajsh nga Fours Seasons ajo ka ardhur me një këngë të re, të titulluar Told Ya që numëron më shumë se 8 mijë klikime deri tani. Jemi mësuar që Dafinën ta shohim me projekte të realizuara që n

No Pic available
  • 2017-09-20

Dafina Zeqiri sjell këngën e re Told Ya

Dafina Zeqiri është një nga këngëtaret shqiptare që kërkon të ndërtojë një karrierë të sukseshme në tregun muzikor ndërkombëtar. Tashmë ajo është zhvendosur në Amerikë dhe kënga e parë që ka publikuar për tregun ndërkombëtar ishte Four Season, ndërsa tani po sjell projekt

No Pic available
  • 2017-07-18

Ja si dukej Dafina Zeqiri kur ishte fëmijë

Këngëtarja e famshme Dafina Zeqiri, e njohur për stilin e saj të veçantë, ka publikuar së fundmi një foto të fëmijërisë në InstaStory. Ylli i muzikës pop në Shqipëri duket shumë e ëmbël dhe e qeshur. Ajo nuk ka ndryshuar pothuajse fare. Të parët për lajmin e fundit. Ndiqni Ora

Dafina Zeqiri më e dashuruar se kurrë
  • 2017-07-14

Dafina Zeqiri më e dashuruar se kurrë

Këngëtarja e njohur shqiptare Dafina Zeqiri ka qenë shumë e rezervuar përsa i përket jetës së saj private. Por në ditëlindjen e të dashurit të saj ajo ka bërë pak tolerim. Bukuroshja ka postuar në rrejtin e saj social disa foto nga festa famlijare dhe duket më e dashuruar se kurrë m