Rezultate te kerkimit per termin: +Daiu

Meta: total 311 / total_found 311 / time 0.000 / keyword[0] daiu / docs[0] 311 / hits[0] 553 /
Ishte dënuar me 16 vjet burg në Itali për trafik drogë, arrestohet në Durrës 57-vjeçari
  • 2017-11-14

Ishte dënuar me 16 vjet burg në Itali për trafik drogë, arrestohet në Durrës 57-vjeçari

Policia e Durrësit ka vënë në pranga shtetasin Eduart Daiun, 57 vjeç, banues në Rrushkull të Durrësit, pasi gjykata e Apelit e Milanos e ka dënuar në 2009 me 16 vjet burg për trafik droge. Daiu akuzohet për pjesëmarrje në organizatë kriminale dhe trafikim të lëndëve narkotike dhe n

No Pic available
  • 2017-05-30

Emrat e 194 kandidatëve të PD për Tiranën dhe 11 qarqet e tjera

OraNews ka siguruar edhe listën e plotë të kandidatëve të Partisë Demokratike të qarkut të Tiranës dhe të 11 qarqeve të tjera.    Qarku Tirane Ja 50 merat me të cilat PD kërkon të sigurojë fitoren në Tiranë  1. Lulzim Xhelal Basha 2. Orjola Hysni Pampuri 3. Rudina Aze

Operacion antidroge ne Itali mes te arrestuarve edhe shqiptare
  • 2016-10-26

Operacion antidroge ne Itali mes te arrestuarve edhe shqiptare

Ragusa 25 tetor 2016 NOAal - Karabinieret ne Ragusa te Italise kane ekzekutuar mengjesin e sotem 21 urdher arreste te vendosura nga Gjykata Tribunale e Raguses pas kerkeses se Prokurorise se Republikes Te ndaluarit jane shtetas italiane dhe shqiptare te cilet akuzohen per trafik dhe shperndarje drog

No Pic available
  • 2016-10-25

Klani i kokainës, ja emrat e 12 shqiptarëve të arrestuar në Itali

Policia italiane ka lëshuar 21 urdhëra arrestimi ndaj 12 shtetasve shqiptarë e 9 shtetas italianë. 16 prej tyre janë nën urdhëri arresti me burg e 5 të tjerë nën urdhër arresti shtëpiak. Gjatë operacionit janë sekuestruar 9 mijë euro cash, një sasi e konsiderueshme kokaine si dhe ar

Deputeti socialist denoncon Drejtorin e Spitalit: I korruptuar dhe pijanec
  • 2016-10-02

Deputeti socialist denoncon Drejtorin e Spitalit: I korruptuar dhe pijanec

Deputeti i PS-­së, Parid Cara ka denoncuar një rast të rëndë të mjekësisë me një të plagosur në aksident. Në një status në Facebook Cara sulmon ministrin Beqaj dhe drejtorin e Spitalit të Kavajës, si të papërgjegjshëm dhe alkoolist. Ai merr rastin e të aksidentuarit në Kavajë

No Pic available
  • 2016-10-01

Deputeti i PS atakon Beqaj: Ke lënë një pijanec në krye të spitalit Kavajë

Deputeti socialist për zonën e Kavajës, Parid Cara, ka lëshuar kritika të ashpra në drejtim të Ministrit të Shëndetësisë Ilir Beqaj. Shkak është bërë spitali i këtij qyteti, më konkretisht drejtuesi i emëruar nga Beqaj që sipas Carës është i padenjë për atë detyrë. Cara: Sp

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj
  • 2016-06-06

FRPD zgjedh 145 fituesit e Këshillit Kombëtar të saj

Forumi Rinor i Partisë Demokratike ka zgjedhur sot 145 anëtarët e Këshillit të Kombëtar të saj. Në faqen zyrtare të Partisë Demokratike është publikuar dhe lista e 145 të rinjve fitues. FITUESIT Agim Shera Aishe Isha Alban Hoxha Albano Hysa Albano Prendushi Amarildo Mhilli Andi Perm