Rezultate te kerkimit per termin: +Daiut

Meta: total 109 / total_found 109 / time 0.000 / keyword[0] daiut / docs[0] 109 / hits[0] 127 /
Kreu i grevës së ish- të përndjekurve pranon se ska bërë asnjë ditë burg
  • 2014-05-29

Kreu i grevës së ish- të përndjekurve pranon se ska bërë asnjë ditë burg

(E PERDITESUAR)- Ministri i Mirëqënies Sociale, Erion Veliaj, ka thënë se është gati të negociojë me ish- të përndjekurit politikë që kanë hyrë në grevë urie. Por, sipas Veliajt, ish- të përndjekurit duhet të zgjedhin njerëz të denjë për tu përfaqësuar. Sipas Veliajt, ish

No Pic available
  • 2013-07-09

Vllaznia në kërkim të një trajneri për të zëvendësuar Bushatin

Edhe pse në përfundim të sezonit pretendohej për një Vllazni të madhe dhe pretendente për kampion në Super Ligë, gjërat duket se kanë ndryshuar rrënjësisht pas zgjedhjeve në Shqipëri. Largimi i Presidentit, Agron Çela, dhe kalimi i klubit nën drejtimin e Bashkisë, pritet të sjell

Superliga luan sot kater ndeshje
  • 2013-03-03

Superliga luan sot kater ndeshje

Pas të premtes tashmë të pazakontë me një ndeshje, vjen e shtuna e mbushur plot. Superliga ka rezervuar katër përballje të javës së 17-të ku ndoshta nuk ka supersfida, por luajnë skuadra interesante si Tirana, Teuta apo Flamurtari. Le ta ma

No Pic available
  • 2012-09-01

Laçi, zot shtëpie në Vlorë, Flamurtari me ethe gushti

Gazeta ShqipLaçianët përfitojnë nga kartoni i kuq i Koliçit dhe shënojnë me Emurllain, marrin tri pikëVlonjatët dhe laçianët vijnë nga i njëjti stad, pra nga barazimet e javës së parë. Flamurtari, pas shkarkimit të teknikut Shkëlqim Muça dhe Laçi, nga dorëheqja e Përparim Daiut

No Pic available
  • 2012-08-27

Skënderbeu e Tirana, fitojnë pretendentët

Pas fitores 3-1 të Skënderbeut ndaj Vllaznisë, të premten, në ndeshjen hapëse të kampionatit të ri, një tjetër fitore në transfertë ka ardhur një ditë më pas. Nga një tjetër ekip pretendent për titull, sikurse

No Pic available
  • 2012-04-15

Superliga, Teuta fundos Dinamon, fiton jashtë edhe Flamurtari 1-3

Teuta ka fituar minimalisht në kryeqytet, pasi ka mundur 1-0 Dinamon, e cila me këtë humbje mbetet pa shpresa shpëtimi. Teuta me golin e Jakupit të shënuar në minutën e parë shtesë të pjesës së parë siguroi fitoren. Dinamovitë

Dorëzohet Dinamo, Tomori bën poker
  • 2012-04-02

Dorëzohet Dinamo, Tomori bën poker

Blutë barazojnë 2-2 me kurbinasit, rënia bëhet çështje kohe. Beratasit mundin Kamzën 4-1, e parakalojnë në renditje. Dinamo nuk ka arritur të marrë më shumë se një barazim në ndeshjen e djeshme ndaj Laçit, të luajtur në “Qemal Stafa”, duke i shuar shpresat për një ven