Rezultate te kerkimit per termin: +Dako

Meta: total 1000 / total_found 2338 / time 0.001 / keyword[0] dako / docs[0] 2338 / hits[0] 4698 /
No Pic available
  • 2017-06-15

Në Ujësjellësin Durrës janë lidhur kontrata pune gjatë periudhës zgjedhore

Zëvendëskryeministrja, Ledina Mandija, në cilësinë e drejtuesit të Task-Forcës i është drejtuar sot Kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako të marrë masa të menjëhershme në lidhje me disa konstatime se, në shoqërinë Ujësjellës Kanalizime sh.a Durrës janë lidhur kont

Punësime në Ujësjellësin e Durrësit gjatë fushatës, Mandija i kërkon Dakos të marrë masa
  • 2017-06-15

Punësime në Ujësjellësin e Durrësit gjatë fushatës, Mandija i kërkon Dakos të marrë masa

Zëvendëskryeministrja, Ledina Mandija, në cilësinë e drejtuesit të Task-Forcës i është drejtuar sot Kryetarit të Bashkisë së Durrësit, Vangjush Dako të marrë masa të menjëhershme në lidhje me disa konstatime se, në shoqërinë Ujësjellës Kanalizime sh.a Durrës janë lidhur kont

Grida Duma: Jam e bekuar që jam kaq e bukur
  • 2017-06-08

Grida Duma: Jam e bekuar që jam kaq e bukur

Kandidatja e PD-së në Tiranë, Grida Duma, ka dhënë disa deklarata interesante, si ajo që do bëjë të njëjtën fushatë fituese si ajo e Durrësit, apo që Zoti e ka bekuar me bukurinë që i ka dhënë. Cilat janë problemet që dëgjuat sot nga banorët? Këtu është një zonë specifike,

Sondazhi: Në Durrës PS merr 6 mandate, 5 PD, 2 LSI, PDIU dhe LIBRA 1
  • 2017-06-07

Sondazhi: Në Durrës PS merr 6 mandate, 5 PD, 2 LSI, PDIU dhe LIBRA 1

Nëse qytetarët e Durrësit do të votonin sot, PS do të merrte 42.2% të votave ose 6 mandate deputetësh nga 14 deputetë në total që ka qarku. Nga rezultatet e sondazhit të Ora News dhe IPR Marketing të publikuar në Tonight Ilva Tare vihet re një rritje e PS krahasuar me 2013 ku ka marrë

No Pic available
  • 2017-05-26

Ekonomi: Fokus është punësimi. Dako: Të fokusuar tek rritja e punësimit

Drejtuesi politik i Partisë Socialiste në Durrës, Vangjush Dako, i shoqëruar nga Ministrja e Zhvillimit Ekonomik, njëherësh edhe kandidatja për deputete e Partisë Socialiste për qarkun Durrës, Milva Ekonomi, vizituan një biznes rrobaqepësie në zonën e Shkozetit. Ekonomi vlerësoi se du

No Pic available
  • 2017-05-21

Analiza e PS i prezantohet Ramës: Në cilat qarqe do marrim më shumë deputetë

Partia Socialiste ka bërë një analizë të situatës së saj elektorale në të gjithë vendin, duke parashikuar që të marrë e vetme 75 deputetë në 25 qershor. Shqiptarja.com mëson se analiza e detajuar i është prezantuar dje Edi Ramës nga të gjithë drejtuesit e qarqeve, duke bërë kr

No Pic available
  • 2017-05-13

TAP i jep leksion Vangjush Dakos: Duhet respektuar historia, të ndërpriten punimet

Ndërsa arkeologët e cilësuan si një masakër në arkeologji projektin Veliera në Durrës dhe bënë ç’ishte e mundur për ndalimin e punimeve, pasi në atë zonë u gjetën mbetje arkeologjike, të njëjtën gjë nuk mund të themi për punimet e TAP-it në Korçë. Punimet për Gazësje