Rezultate te kerkimit per termin: +Dalipit

Total: 337
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:52.325Z

Sulmet politike ndaj Bashes gjykata mase Dalipit

Kryetari i këshilltarëve socialistë në Këshillin Bashkiak, Aldrin Dalipi është i detyruar të përgënjeshtrojë në media të gjitha akuzat ndaj kryebashkiakut, Lulzim Basha si dhe pagesën prej një milion lekë dëmshp&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.729Z

Apeli, gjobë 200 mijë lekë Aldrin Dalipit

Gazeta ShqipNë prag të mbledhjes së Këshillit Bashkiak të Tiranës, gjykata e dënon për shpifje ndaj Lulzim Bashës Kreu i këshilltarëve të majtë në Bashkinë e Tiranës, Aldrin Dalipi, emri i të cilit po flitet si kryetar i ri i Këshillit Bashkiak, pas bashkimit të PS-së dhe LSI-së

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.199Z

Gjykata e Apelit, 200 mijë lekë gjobë Aldrin Dalipit, pas padisë së Bashës për shpifje

Gazeta ShqipGjykata e Apelit ka vendosur që të dënojë me 200 mijë lekë gjobë Aldrin Dalipin, kreun e këshilltarëve të majtë në Bashkinë e Tiranës. Vendimi vjen pas një padie për shpifje që ka ngritur kryetari i bashkisë, Lulzim Basha, ndaj Dalipit pas deklaratave të këtij të fun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:25.199Z

Apeli 200 mije leke gjobe Aldrin Dalipit

Gjykata e Apelit ka vendosur që të dënojë me 200 mijë lekë gjobë Aldrin Dalipin, kreun e këshilltarëve të majtë në Bashkinë e Tiranës. Vendimi vjen pas një padie për shpifje që ka ngritur kryetari i bashk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.451Z

Bashkia e Tiranes Padi per shpifje ndaj Aldrin Dalipit

Bashkia e Tiranes do te depozitoje ne gjykate nje padi per shpifje ndaj kryetarit te keshilltareve socialiste ne Keshillin Bashkiak Aldrin Dalipi i cili akuzoi kryebashkiakun Lulzim Basha se po abuzon me fondet publike ne sherbim te interesave dhe perfitimeve financiare te familjareve te tij. Duke

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:09.169Z

Mbledhja e Këshillit Bashkiak, debate mes Bashës dhe Dalipit

Mbledhja e parë për 2012 e Këshillit bashkiak të Tiranës ka nisur me debate të ndezura mes këshilltarit të majtë Aldrin Dalipi dhe kryebashkiakut, Lulzim Basha. Nga ana e tij Dalipi ka ngritur problemin e faturave të ujit dhe energjisë ku shum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.438Z

Bashkia e Tiranës: Padi për shpifje ndaj Aldrin Dalipit

TIRANE- Bashkia e Tiranës do të depozitojë në Gjykatë një padi për shpifje ndaj kryetarit të këshilltarëve socialistë në Këshillin Bashkiak, Aldrin Dalipi, i cili akuzoi sot kryebashkiakun Lulzim Basha, se “po abuzon me fondet pu

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama