Rezultate te kerkimit per termin: +Dalja

Total: 7212
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.645Z

Dalja nga Geto

Romët e Serbisë nuk u turpërohen barakave ku janë lindur, por konsiderojnë se ka ardhur koha që fëmijët e tyre të mos lindin më nëpër to, por të inkuadrohen në shoqëri. Kjo është porosia e dy bashkautorëve të filmit që flet për romët. Nga Express më 19 korrik 2011 në ora 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:15.634Z

Dalja e Britanise nga BE-ja

Dalja e Britanise nga BE-ja E enjte 24 Janar 2013 1250 p styletext-align justify Dalja e Britanise nga BE-jaLideret me te medhenj te biznesit boteror jane shprehur me qendrime te ndryshme per pasojat qe mund te kete dalja e Britanise se Madhe nga Bashkimi Europian Te mbledhur ne Forumin Eko

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:48.942Z

Vijon dalja e kapitalit nga bankat spanjolle

Vijon dalja e kapitalit nga Spanja. Në gjatë muajt e parë të vitit nga sistemi bankar spanjoll kanë dalë rreth 220 miliardë euro që përbëjnë 22% të PBB, nga të cilat gati 57 miliardë vetëm në muajin qershor. Sipas të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.137Z

Dalja nga BE është e mirë për Britaninë

Nga Thorsten Polleit, Mises Institute Më 23 qershor, britanikët do të votojnë për qëndrimin në Bashkimin Evropian ose daljen prej tij. Kampi pro-BE mbron idenë se dalja nga BE do t'i kushtojë shtrenjtë Britanisë në drejtim të prosperitetit ekonomik, stabilitetit financiar, dhe siguris

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.569Z

Dalja e Britanisë nga BE-ja se rrezikon liberalizimin

Dalja e Britanisë së Madhe nga Bashkimi Evropian, si dhe paralajmërimi i disa shteteve tjera se do të veprojnë njëjtë, nuk do të ndikojë në procesin e liberalizimit të vizave për qytetarët e Kosovës e as në procesin integrues. Sipas Qeverisë së Kosovës dhe ekspertëve të integrim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.950Z

Dalja e parë pas humbjes: Ja çfarë thotë Hillary Clinton

Hillary Clinton vijon të jetë e shokuar nga humbja e zgjedhjeve përballë kandidatit republikan Donald Trump. Zhgënjimin e madh ish-Sekretarja e Shtetit e ka reflektuar gjatë një fjalimi që mbajti në një shtëpi bamirësie për fëmijë në Uashington, çka shënon daljen e parë të sa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.436Z

Itali/ Shtyhet dalja nga spitali e kryeministrit Berluskoni

Kryeministri italian Silvio Berluskoni do të kalojë një natë tjetër në spitalin San Rafaele të Milanos, ku ndodhet që prej ditës së dielë, pas sulmit që pësoi. Dalja e tij nga spitali, që ishte parashikuar për të mërkurën pasdite, në fakt është shtyrë për ditën e enjte. Lajmi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama