Rezultate te kerkimit per termin: +Dallasit

Total: 171
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:40.644Z

Incident me armë në rajonin policor të Dallasit

Autoritetet në Teksas thonë se një person i armatosur, me një furgon të blinduar ka hapur zjarr ndaj drejtorisë së policisë së Dallasit, duke thyer dritare e duke goditur makina të policisë me plumba, para se të largohej nga skena e incidentit. Policia e rrethoi furgonin në një lagje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.277Z

Foto/ Ja vegla që ekzekutoi snajperin që vrau policët e Dallasit

Shefi i Policisë së Dallasit, Devid Braun, tha se pasi dështuan me negociatat që vrasësi të dorëzohej, u detyruan të përdorin një robot për ta asgjësuar, duke bërë kështu vrasjen e parë të kryer nga një robot. Roboti është përdorur për të vendosur një lëndë shpërthyese pr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:34.267Z

Nowitzki përkujdeset për fitoren e Dallasit

Atalanta e mposhti edhe Portlandin, me Johnson vendimtar në vazhdime. Kjo fitore i mban Hawks në krye të Divizionit të Jugut. Loja shtesë e vendosi edhe ndeshjen në Milwaukee, ku loja magjike e Jennings nuk mjaftoi, pasi që gjermani Dirk Nowitzki ia solli fitoren Dallasit. Kjo natë në N

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.303Z

Masakra e Dallasit, vrasësi i policëve planifikonte sulm masiv me eskploziv

Veterani ushtarak amerikan, Mica Johnson, i cili vrau pesë policë në Dallas javën e kaluar, ishte duke përgatitur për të sulmuar forcat e policisë me eksploziv, ka deklaruar shefi i policisë së Dallasit, David Brown. Afrikano-amerikani Mica Johnson, 25 vjeç, kishte thënë se ishte i zem

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.296Z

I dyshuari i Dallasit mbante materiale për të ndërtuar bomba në shtëpi

Masakra Autoritetet amerikane bënë publikë emrat e 5 oficerëve të policisë që ranë në detyrë Materiale për të ndërtuar bomba, pushkë, municione dhe një ditar lufte u gjetën në shtëpinë e të dyshuarit për vrasjen e policëve në Dallas. 5 oficerë policie u vranë dhe 7 të tjer

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.269Z

SHBA infermierja me Ebola shkeli protokollin e spitalit te Dallasit

0 brbr brbrThyerja e protokollit ishte shkak i infektimit te infermieres amerikane e cila doli pozitive ne rezultatet e analizave te Ebolas nje dite me parebrbr brbrAjo ishte pjese e ekipit mjeksor te spitalit te Dallasit qe mbikqyri pacientin e infektuar Tomas Danken i cili nderroi jete pak dite m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:56.278Z

Masakra e Dallasit, bomba dhe ditare me medota luftarake në shtëpinë e të dyshuarit

Bomba, pushkë, municione dhe ditarë me medota luftarake janë gjetur në banesën e Mikea Xavier Johnson, 25-vjeçarit që dyshohet se qëlloi mbi policinë në Dallas të Shteteve të Bashkuara të Amerikës. Ditari është sekuestruar dhe ekspert po analizojnë të dhënat që gjenden në të. M

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama