Rezultate te kerkimit per termin: +Dallkun

Total: 188
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.961Z

Panathinaikos e Kotbus duan Dallkun

Nuk eshte vetem Sanderlendi i interesuar per sherbimet e Armend Dallkut, por edhe greket e Panathinaikosit e gjermanet e Energie Kotbusit. Dy klubet ne fjale kane kryqezuar gishterinjte dhe shpresojne qe biseda e fundit ne ditet ne vijim te hedhe ne ere planet e anglezeve per Dallkun dhe te hidhen n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:22.240Z

Panathinaikos e Kotbus, në garë për Armend Dallkun

Përveç anglezëve të Sundërlend, në garë për të siguruar shërbimet e mbrojtësit kosovar, Armend Dallku, kanë hyrë edhe grekët e Panathinaikosit dhe gjermanët e Energie Kotbus. Ndërkohë, edhe Livorno në Serinë A vazhdon të ndjekë me interes zhvillimet rreth lojtarit të Kombëtare

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:39.197Z

Bajerni i Mynihut vëzhgon Currin e Dallkun

 E bujshme. Debatik Curri dhe Armend Dallku do të jenë sot nën vëzhgimin e një skauti të famshëm, që përfaqëson, as më pak e as më shumë, por Bajernin e Mynihut. Pas publikimit të lajmit në mediat ukrainase, një gjë e tillë u konfirmua zyrtarisht për “Panorama Sport&rdq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:27.874Z

Vorskla "Jo" 1 milionë eurove nga Gallatasaray për Dallkun

Shqiptarët janë lojtarët kryesorë të skuadrës që renditet në vendin e katërt në Vyscha Liga (elita e futbollit ukrainas) dhe deri më tani, drejtuesit e klubit kanë refuzuar çdo ofertë, madje edhe të skuadrave me emër në arenën ndërkombëtare. Interesimi më i fundit për Dal

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:43.290Z

Dinamo e Zagrebit: Duam Currin, Dallkun, Hykën

Bledar KUKA TIRANË – Debatik Curri dhe Armend Dallku janë fare pranë Dinamos së Zagrebit. Me ndërmjetësinë e Oto Baricit, dy shqiptarët nga Kosova, janë bërë shënjestër kryesore e klubit më të rëndësishëm të Kroacisë. Po ashtu, interesim të madh, Dinamo ka edhe për J

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.345Z

  Haxhiu: “Hofenheimi, jo pistë për Currin”Menaxheri: Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës

EKSKLUZIVE - “Në Gjermani janë Shtutgardi e Borusia e Dortmundit, që interesohen për Currin e Dallkun, ndërsa në Rusi janë Lokomotiva dhe Dinamo e Moskës”. Kështu u shpreh për “Albania-sport.com” nga Suedia, ku ndodhet momentalisht, menaxheri i njohur Nexhmedin Haxhiu  në lid

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:25.262Z

Ahmed Januzi: Momenti im? E di trajneri

Sulmuesi që militon në radhët e Vorskla Poltavës në kampionatin Ukrainas, ndien se ka ardhur momenti i tij, por sidoqoftë bën modestin, duke e lënë gjithçka në dorë të trajnerit. “Nëse do të më jepet rasti, do të jap maksimumin dhe do të bëj më të mirën. Por është trajneri

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama