Rezultate te kerkimit per termin: +Dalti

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] dalti / docs[0] 23 / hits[0] 26 /
Pranga pronarit të hotelit, shfrytëzonte ambientin për prostitucion
  • 2017-06-03

Pranga pronarit të hotelit, shfrytëzonte ambientin për prostitucion

Një pronar hoteli është vënë në pranga dhe është dërguar për gjykim nga Prokuroria e Tiranës me akuzën e mbajtjes së lokaleve për prostuticion. Hetimi i nisur për vjedhjen e një çante me para në një hotel zbuloi një rrjet prostitucioni në kryeqytet. Një shtetas që kishte qënd

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama
  • 2015-12-01

Cilët janë 1 mijë funksionarët e regjimit që u dekoruan nga Rama

Me rastin e 70- ­vjetorit të Çlirimit të atdheut, Ministria e Mbrojtjes akordoi rreth një vit më parë për 1.000 veteranë të LANÇ­it, "Medaljen e Mirënjohjes". "Gazeta Shqiptare" ka siguruar ekskluzivisht listën e plotë të papublikuar më parë, ku bien në sy një sërë personalite

Operacioni Braka zbulon prostituta dhe lokale qejfi ne Tirane
  • 2014-04-08

Operacioni Braka zbulon prostituta dhe lokale qejfi ne Tirane

Tirane 8 Prill 2014 NOAal Klodiana Kotorri -Disa femra te cilat perdornin trupin e tyre per shuarje epshesh te meshkujve ne Tirane si dhe persona te tjere qe ishin sporti i tyre jane identifikuar nga policia dhe nje operacion i posacem eshte zhvilluar per shkaterrimin e ketij grupibr br Romina Ruz

No Pic available
  • 2014-04-07

Tiranë, akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, 3 të arrestuar, mes tyre 2 femra

TIRANE- Arrestohen 3 persona për shfrytëzim prostitucioni. Sipas informacioneve që vinë nga policia e Tiranës, të arrestuarit janë shtetasit, Përparim Xhelili, 53 vjeç, Mimoza Dalti 43 vjeçe dhe 23-vjeçarja Romina Rusta. Aktiviteti i palig

Shfrytëzim prostitucioni, në pranga 2 femra dhe 1 mashkull
  • 2014-04-07

Shfrytëzim prostitucioni, në pranga 2 femra dhe 1 mashkull

Policia e Tiranës ka arrestuar 3 persona, të cilët akuzohen për shfrytëzim prostitucioni. Sipas informacioneve të arrestuarit janë shtetasit, Përparim Xhelili, 53 vjeç, Mimoza Dalti 43 vjeçe dhe 23-vjeçarja Romina Rusta. Aktiviteti i palig

Ekstradohen ndrejt Italisë 8 shqiptarë, mes tyre dhe pengmarrësi i një italiani- FOTO
  • 2013-08-29

Ekstradohen ndrejt Italisë 8 shqiptarë, mes tyre dhe pengmarrësi i një italiani- FOTO

TIRANË-Zyra Qendrore Kombëtare Interpol Tirana kreu mesditën e sotme ekstradimin nga vendi ynë në drejtim të Italisë i 8 shtetasve, të kërkuar nga organet e drejtësisë italiane për kryerjen e veprave të rënda penale. Mes 8 personave është dhe Emiljano Shota, vjeç 20, nga Kruja. Ky s

No Pic available
  • 2013-08-28

Ekstradohen drejt Italisë 8 shqiptarëpër vepra të rënda penale

$(function() { // Basic carousel, no options $('#foo0_banner_dx4').carouFredSel(); // Basic carousel + timer $('#foo1_banner_dx4').carouFredSel({ items : 1, direction : "down", auto : { easing : "elastic",