Rezultate te kerkimit per termin: +Daltonizmi

Meta: total 19 / total_found 19 / time 0.000 / keyword[0] daltonizmi / docs[0] 19 / hits[0] 30 /
Falë zotit profesor, heroi yt nuk është i joni!
 • 2017-01-12

Falë zotit profesor, heroi yt nuk është i joni!

Nga Anri Bala Smë bëri aspak habi profesor që iu turre zotrote kryetarit të bashkisë, me inat e me mllef, se Erioni nuk na qenka heroi yt për Tiranën. Natyrisht modeli jot i heroit nuk është as fare afër modelit që kanë sot banorët e kryeqytetit. Nuk të vë faj për këtë, madje

Demokomunistët, kjo racë e ndyrë!
 • 2016-10-08

Demokomunistët, kjo racë e ndyrë!

Nga Anri Bala Ata janë aty, të shtuar dhe shumuar, si fara e gramit nëpër ara. Janë aty, për të na ngatërruar dhe penguar, për të na mbytur dhe rrëzuar. Ata janë aty, si një rracë solide dhe e vetme, një mutacion që ka lindur vetëm në mes të shqiptarëve të Shqipërisë. Nuk m

No Pic available
 • 2012-11-11

Edi Rama flet për çedukim të filloristëve

11-11-2012 / Nga Kostaq Xoxa Po na politizohen të miturit!Ka hallin se mos i politizohen nxënësit e shkollave të fshatit!Replikon me Dr. Berishën se flet në shkollat e reja, të kompjuterizuara, që nënkupton se në tetëvjeçarin e qeve

No Pic available
 • 2012-07-11

Topi: Rotacion politik në 2013-ën? S’jam Kasandra

I ftuar mbrëmë në emisionin “5 pyetjet nga Babaramo”, Presidenti Bamir Topi bëri një bilanc të mandatit të tij 5-vjeçar si dhe komentoi zhvillimet më të fundit politike në vend. Z. President, tash më jeni në fund të

Intervista e Presidentit Topi dhënë për emisionin “5 pyetje nga Babaramo” në NEWS 24
             
             
             
              
 • 2012-07-11

Intervista e Presidentit Topi dhënë për emisionin “5 pyetje nga Babaramo” në NEWS 24  

10 korrik 2012 Gazetari:I ftuari i emisionit të sotëm është Kryetari i Shtetit, zoti Bamir Topi. Zoti Topi mirëmbrëma dhe falemnderit që pranuat ftesën! Presidenti Topi: Falemnderit dhe është kënaqësi të jem sonte këtu! Gazetari: Zoti President, tashmë jeni në fund të mandatit t

Topi: Ka nevojë për rrotacion elitash në 2013
 • 2012-07-11

Topi: Ka nevojë për rrotacion elitash në 2013

Presidenti: Ministria e Mbrojtjes të kontrollohet. Ka njerëz që duan të konsumojnë edhe ajrin, të pangopur në marrjen e pushteteve Presidenti Bamir Topi flet për akuzat e PS-së për tregtinë e armëve dhe përgjimet e opozitës nga SHIU. Në një intervistë për emisionin 5 pyetje nga Bab

No Pic available
 • 2011-06-02

Kështu vdes Shqipëria

Nga Elvira Dones E pafuqishme të gjej një nisje të arsyeshme për këta rreshta po i bie shkurt: refuzoj të pranoj këtë krim të fundit, më shumë së çdo krim të shkuar. Pasi ky nuk është thjesht një krim, kjo është vdekja përfundimtare e një vendi. Në 21 janar u vranë katër b