Rezultate te kerkimit per termin: +Damian +Gjiknuri

Total: 3969
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.746Z

Damian Gjiknuri në Singapor: Investoni në Shqipëri

Gjatë vizitës që po zhvillon në Singapor në kuadër të delegacionit të kryesuar nga kryeministri Edi Rama, ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri mbajti një fjalë rasti para investitorëve në Forumin e Tregtisë dhe Investimeve Singapor-Shqipëri. Duke u ndalur tek fush

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:42.511Z

Damian Gjiknuri per energjine

Qeveria shqiptare nuk do te rrise cmimin e energjise kete vit Garancia eshte dhene nga Ministri i Energjise Damian Gjiknuri ne emisionin Debat - Sipas Gjiknurit njesimi i cmimit te energjise qe mendohej se do te behej ne muajin qershor do te shtyhet Gjiknuri ka theksuar se cdo reforme qe qeveria do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.323Z

Lulzim Bashën e mund Damian Gjiknuri

Partia Demokratike u investua fort në zgjedhjet për Bashkinë e Dibrës. Ajo caktoi si kandidat një ish-zëvendësministër dhe deputet, përballë një mjeku. Vetë Lulzim Basha qendroi për ditë të tëra në Dibër, duke takuar njerëzit shtëpi më shtëpi. Bashkë me të, në Dibër vër

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.408Z

Damian Gjiknuri: Privatizimi i OSHEE-së, jo në këtë mandat

Në një intervistë për TemA TV, ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri, ka theksuar se brenda këtij mandati nuk parashikohet privatizimi i Operatorit të Shëpërndarjes së Energjisë Elektrike. Sipas tij, ky proces nuk mund të ndodhë pasi OSHEE është në fazë rikuperimi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:10.337Z

Damian Gjiknuri - “Gjykata nuk ndalon hapjen e kutive”

Partia socialiste iu përgjigj menjëherë kreut të grupit parlamentar demokrat, Patozi. Damian Gjiknuri tha dje se nuk ka vendim gjykate që ndalon hapjen e kutive të votimit. "Nuk ka asnjë vendim gjykate që të ndalojë hapjen e kutive, ose hetimin e materialeve zgjedhore dhe dokumenteve

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:47.482Z

Ministri Damian Gjiknuri për Tema e Javës: Privatizimi i OSHEE, koncesionet dhe projekti TAP

Ministri i Energjisë dhe Industrisë, Damian Gjiknuri në një intervistë ekskluzive për emisonin “Tema e Javës” në TemA TV ka folur për prespektivën e privatizimit të OSHEE-së, për koncesionet si dhe projektin TAP. Çfarë ka ndodhur me sisitemin energjitik shqiptar? Cilat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:45.463Z

FOTOLAJM/ Pjerin Ndreu dhe Damian Gjiknuri ngushëllojnë Arta Daden

Arta Dade para nisjes së votimit për Kryesinë e re të Partisë Socialiste bëri të ditur se refuzonte të ishte pjesë e garës. Këtë vendim të papritur ajo e argumentoi me faktin se nuk i pëlqente mënyra sesi po drejtohej sot PS. Për këtë vendim të guximshëm ajo mori edhe mbësht

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama