Rezultate te kerkimit per termin: +Damian +Transportit

Total: 152
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.833Z

Dy drejtorë të LSI-së largohen nga ministria e Damian Gjiknurit

Drejtori i Përgjithshëm i Autoritetit Rrugor Shqiptar Dashamir Xhika paraqet dorëheqjen pranë ministrit të Industrisë dhe Energjetikës, Damian Gjiknuri Dy drejtorë të LSI-së në varësi të ministrisë së Industrisë dhe Energjetikës nuk janë më. Burimet i thanë Ora News se ministri D

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.783Z

Ministri i Rames pezullon veprimtarinë e Drejtorisë së Transportit Rrugor

TIRANË- Një vendim i pazakontë është marrë sot nga ministri i ri i Transportit Damian Gjiknuri që sapo ka marrë detyrën e tij nga paraardhësi Sokol Dervishi. Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri firmosi sot urdhrin për pezullimin e veprimtarisë së ushtrimit t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:41.545Z

Vëllai iu arrestua për trafik droge, dorëhiqet drejtori i Transportit Rrugor

Dorëhiqet drejtori i Përgjithshëm i Transportit Rrugor, Arben Isaraj. Mësohet se dorëheqja e tij vjen pas arrestimit të të vëllait për “trafikim të armëve dhe municioneve” dhe “shpërndarje të lëndëve narkotike”. Në letrën drejtuar ministrit të Infrastruktur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.782Z

Gjiknuri firmos urdhrin për pezullimin e Policisë gri

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri firmosi sot urdhrin për pezullimin e veprimtarisë së ushtrimit të kontrollit në rrugë nga Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor dhe strukturat e saj të varësisë, atë që kryeministri e quajti policia gri Pe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.585Z

Qendra per Dialog Problemet me transportin

Problemet e transportit urban jane diskutuar dje gjate nje takimi te Qendres per Dialog mes Biznesit dhe Parlamentit me Shoqaten Kombetare te Transportit Qytetas. Deputete eksperte biznesmene dhe te tjere te pranishem diskutuan mbi zbatimin e skemave te rimbursimit te tarifes se sherbimit per te gji

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:31.782Z

Gjiknuri firmos urdhërin për pezullimin e Policisë gri

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri firmosi sot urdhërin për pezullimin e veprimtarisë së ushtrimit të kontrollit në rrugë nga Drejtoria e Përgjithshme e Shërbimeve të Transportit Rrugor dhe strukturat e saj të varësisë, atë që kryeministri e quajti “polic

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:33.362Z

Gjiknuri inspekton drejtorinë e patentave në Shkodër

Ministri i Infrastrukturës dhe Energjisë Damian Gjiknuri inspektoi sot zyrat e Drejtorisë së Shërbimit të Transportit Rrugor në Shkodër. Pasi u njoh me mjediset e punës dhe sportelet e shërbimit për qytetarët, ministri u ndal tek reforma e pritshme në këtë sektor problematik. Jo më k

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama