Rezultate te kerkimit per termin: +Dani +Carvajal

Total: 44
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:24.534Z

Dani Carvajal do ti rikthehet skuadres se Real Madrid javes se ardhshme

p styletext-align justifyJava duket se ka nisur me lajme te mira per Zinedine Zidane Dani Carvajal thuhet se mund t8217i bashkohet skuadres shume me shpejt nga c8217ishte parashikuar nga stafi mjekesor Mbrojtesi 25-vjecar u lendua me 17 janar perpara humbjes 2-1 me Celta Vigon ne Kupen e Mbretit Ai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.101Z

Spanja humbet Carvajal ndaj Shqipërisë

Probleme për trajnerin e Spanjës Julen Lopetegui para ndeshjes me Shqipërinë, në program të premten e ardhshme. Alvaro Moratta dhe Dani Carvajal, pjesë e listës së Spanjës për sfidën që do të luhet në Alicante mund të mos jenë të gatshëm për trajnerin e La Roja-s. Sulmuesi i Chel

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.466Z

Reali i Madridit mbret në merkatofirmosin Illarramendin e Carvajal

TIRANE - Përforcimi i ri i Realin e Madridit është Dani Carvajal. Pas prezantimit nga presidenti i ekipit legjendë në botë, Florentino penez, mbrojtësi tha se ndihet njeriu më i lumtur në botë dhe se do të jap gjithçka për klubin. Carvajal u largua nga klubi mbretëror verën e kaluar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.047Z

Reali i Madridit mbret në merkatofirmosin e Illarramendin e Carvajal

TIRANE - Përforcimi i ri i Realin e Madridit është Dani Carvajal. Pas prezantimit nga presidenti i ekipit legjendë në botë, Florentino penez, mbrojtësi tha se ndihet njeriu më i lumtur në botë dhe se do të jap gjithçka për klubin. Carvajal u largua nga klubi mbretëror verën e kaluar p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:29.773Z

Lëndimi i Carvajal, sqaron lojtari se sa do të mungoi

Dani Carvajal është lojtari i radhës i Realit që futet në infermierinë e skuadrës. Mbrojtësi spanjoll është detyruar të lëshoi fushën në ndeshjen ndaj Schalkes pas një lëndimi të pësuar. Carvajal pati një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:46.266Z

Carvajal i thote lamtumire Realit sezonin e ardhshem do luaje per Bajernin

Bayern Munich eshte i interesuar per transferimin e mbrojtesit te Real Madridit Dani Carvajalbr br E perditshmja sportive gjermane Sport Bild ka njoftuar se trajneri i ardhshem i gjigantit bavarez Carlo Ancelotti ka identifikuar Carvajalin si futbollist te nevojshem ne Allianz Arena edhe ne rolin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.238Z

Carvajal grushton Mandzukicin, gjyqtari në "gjumë" (VIDEO)

Dani Carvajal ka qenë i përfshirë në një incident në fushë me Mario Mandzukic. Mbrojtësi spanjoll u tregua arrogant në një rast kur e grushtoi sulmuesin kroat. Gjithçka ndodhi pas një dueli për top dhe për më keq ai e grus

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama