Rezultate te kerkimit per termin: +Daniel +Berg

Total: 56
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:30.252Z

Zv/kryeministri Meta takon shefin e BERZH, Daniel Berg

Investimet e BERZH, dëshmi për stabilitetin dhe progresin e Shqipërisë Zëvendëskryeministri dhe ministri i Punëve të Jashtme, Ilir Meta, zhvilloi dje një takim kortezie me shefin e zyrës së Bankës Evropiane për Rindërtim dhe Zhvillim (BERZH), Daniel Berg. Gjatë takimit Meta vler

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.427Z

"Openleaks" konkurrent i "Wikileaks"

Nga Express më 14 dhjetor 2010 në ora 15:30 Portali i zbulimeve "Wikileaks" do të ketë së shpejti një konkurrent. "Openleaks" quhet platforma e re në internet. Nismëtar i saj është gjermani Daniel Domscheid-Berg, dikur mik i Julian Assange në Wikileaks-it. Kush kërkon sot në internet

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.832Z

Pas WikiLeaks vjen OpenLeaks

Nga Express më 18 dhjetor 2010 në ora 10:26 Portali i falshëm WikiLeaks duket se tashmë ka konkurrencë. Është ky portali i ri ‘ala’ WikiLeaks, që quhet OpenLeaks, iniciator i të cilit është gjermani, Daniel Domscheit-Berg, i cili dikur bashkëpunonte me Julian Assange. Emr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:35.873Z

Berg: Ja pse nuk e financuam Petroliferën

  Flet Drejtori i Bankës për Rindërtim dhe Zhvillim për projektet e energjisë në Shqipëri “Ne financojmë projektet që kanë një bazë ekonomike dhe impakte pozitive në zhvillimin e vendit” Projekti që ka hasur në qëndresën më të fortë qytetare në vend, depozi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.145Z

Web se shpejti analogia e Wikileaks

Numri dy i faqes se internetit Wikileaks po perpiqet te lancoje nje alternative pervec web site-t me profil te larte. Daniel Domscheit Berg i cili u terhoq pas disa mosmarreveshjeve me themeluesin e wikileaks planifikon te hape Openleaks ne muajt e ardhshem. Teknologjia e cila mund te in

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.733Z

Philip H. Bay, ne krye te Dhomes Amerikane e Tregtise

Dhoma Amerikane e Tregtise ka zhvilluar zgjedhjet per presidentin dhe tre anetare te bordit dretues. Pjesa me e madhe e konkurrenteve kane qene qytetare amerikane mbeshtetur dhe ne statusin e Dhomes. Per postin e presidentit kane konkurruar presidenti aktual Jeffrey Griffin, si dhe drejtori Ekzekuti

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama