Rezultate te kerkimit per termin: +Daniel +Diaz

Total: 4
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.786Z

Edi Rama dhe taksisti Diaz. Ku ta gjente atë të Churchilit?!

Çelësi i qeverimit të Edvinit, ndjekja e parimit "ma pat thënë taksia" Isha në Ministerialin e Rajonit dhe thashë se prej shumë kohësh, unë ruaj një zakon, që një herë në çdo stinë marr një taksi pasmesnate dhe i them taksistit ec dhe fol. Kjo është mënyra më e mirë pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Maradona thërret në kombëtare veteranin Veron

Buenos Aires - Mesfushori i Estudiantes, Huan Sebastian Veron, është thirrur në kombëtaren e Argjentinës nga trejneri Maradona për ndeshjen miqësore kundër Francës, e cila do të luhet në datë 11 shkurt 2009. Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për teknikun Maradona, pasi vetë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.072Z

Maradona publikon listën për ndeshjet e radhës

Buenos Aires - Diego Armando Maradona publikon listën e përfaqësueses argjentinase për ndeshjet e radhës të vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror “Afrikë e Jugut 2010”. Më datë 28 mars Argjentina do të presë Venezuelën. Ky do të jetë edhe debutimi i Maradonës në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:46.963Z

Mposhten Sevilla e Villarreal

Getafe perfundoi ndeshjen me nente lojtare por arriti te shenoje fitore minimale ndaj Villarrealit ndersa Sevilla po ashtu eshte turperuar duke pesuar me rezultat 3-1 para tifozeve te vet. Getafe luajti pjesen me te madhe te ndeshjes me nje lojtar pas perjashtimit te Daniel Diaz me karton te kuq ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:59.630Z

Argjentina pak te reja ne listen e te grumbulluarve

Alejandro Sabella, tekniku i kombëtares argjentinase të futbollit, ka publikuar të martën listën e 18 lojtarëve të grumbulluar për miqësoren e 29 shkurtit ndaj Zvicrës. Grumbullimi i Hugo Campagnaro (Napoli) dhe rikthimet e Maxi Rodriguez (L

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:01.395Z

Nje shqiptarne "MTVMovie Awards"

TIRANE-Më në fund një aktor shqiptar do të jetë pjesë e "MTV Movie Awards", Arben Bajraktaraj shqiptar i Kosovës do të mund të ndjejë ethet e ceremonisë prestigjioze. Skena nga filmi "Harry Potter and Dealthy Hallows" - në të cilin Baj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:53.384Z

Maradona: Këtu komandoj vetëm unë!

Argjentina prezanton Diegon, që nënvlerëson zëvendësit: Një ëndërr, por dua njerëz që të ndjekin urdhrat! Mirë se erdhët në erën "Maradona": entuziazëm, ambicie, por, para së gjithash rrëmujë. Shumë rrëmujë! Njëri nga stolat më të nxehtë të planetit është në duart e n

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama