Rezultate te kerkimit per termin: +Daniel +Godelli

Total: 302
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:23.998Z

Daniel Godelli tre medalje

Daniel Godelli tre medalje E merkure 10 Prill 2013 1942 Daniel GodelliShqiperia ka marre medaljet e para ne Kampionatin Europian te peshengritjes per te rritur qe po zhvillohet ne Tirane ne pallatin e sportit Asllan Rusi Daniel Godelli ka mare sot tre medalje ne garat per peshen 69 kg Ai mori m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.858Z

Elbasan, kapet me armë, ndalohet kampioni Daniel Godelli

Gazeta ShqipKampioni i Botës për të rinj në peshëngritje, Daniel Godelli ka rënë në prangat e policisë së Elbasanit, nën akuzën e armëmbajtjes pa leje. Ai është ndaluar mbrëmjen e së mërkurës, teksa drejtonte automjetin e tij me targa të huaja. Gjatë kontrollit rutinë, efektiv�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:50.481Z

Elbasan, 30 ditë burg për peshëngritësin Daniel Godelli

Gazeta ShqipGjykata e Rrethit Gjyqësor Elbasan vendosi masën e sigurisë 30 ditë burg për peshëngritësin Daniel Godelli, i cili akuzohet për armëmbajtje pa leje. Pala mbrojtëse kërkoi masën e sigurisë detyrim paraqitje, por gjykata e la në burg sportistin e njohur. Peshëngritësi Danie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.481Z

Daniel Godelli, kampioni i Europes ne pranga

Peshëngritësi Daniel Godelli, medalisti i artë dhe kampioni i trefishtë i Europës për moshën U-17 në Eliat të Izraelit (6-30 shtator 2009), u arrestua nga policia e Vlorës, pas zbulimit të një sasie fishekësh në valixhen e udhëtimit të tij, ndërkohë që pas bashkëveprimit edhe m�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.470Z

Arrestohet ish-kampioni i Europs, Daniel Godelli

Sportisti elitar i peshëngritjes, ish-kampioni i Europës në këtë sport, Daniel Godelli, është bërë personazh i kronikës së zezë. Ai ka përfunduar në prangat e policisë, mbrëmjen e së enjtes, pasi është kapur me armë pa leje. Ka qenë pikërisht policia e Peqinit, ajo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.982Z

Kazakistan, triumfon peshëngritësi Daniel Godelli, rrëmben dy medalje ari

TIRANË- Peshëngritësi shqiptar Daniel Godelli ka triumfuar në Kampionatin Botëror në Almati të Kazakistanit, ku ka rrëmbyer dy medalje ari. Mësohet se peshëngritësi Godelli ka fituar vendin e parë në dy disiplina, atë në stilin e shkëputjes, si dhe në stilin dygarësh. Fillimisht sp

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:38.564Z

Daniel Godelli: I riu shqiptar drejt suksesit

Ndërsa Botërori i Peshëngritjes në Paris është në prag, ka qenë shqiptari Daniel Godelli i përzgjedhuri i Federatës Botërore të Peshëngritjes (IWF) në faqen e saj zyrtare. Në një koment të tijin, i riu është cilësuar si sportist i së ardhmes. Daniel Godelli ka debutuar në aren�

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama