Rezultate te kerkimit per termin: +Daniel +Montenegro

Total: 0
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.400Z

Kalon paqësisht parada gay në Mal të Zi, 2000 policë mbikqyrën aktivitetin

Ka kaluar pa problem, falë mbikqyrjes nga mëse 2000 forca policia, parada e homoseksualëve në Podgoricë këtë të dielë. Edhe pse raporti mes demostruesve dhe policisë ishte 1 me 100, sërish zëri i tyre për më shumë të drejta u dëgjua fort. Me parullat “Le ta duam njëri-tjetrin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.686Z

Maradona thërret në kombëtare veteranin Veron

Buenos Aires - Mesfushori i Estudiantes, Huan Sebastian Veron, është thirrur në kombëtaren e Argjentinës nga trejneri Maradona për ndeshjen miqësore kundër Francës, e cila do të luhet në datë 11 shkurt 2009. Kjo ndeshje është mjaft e rëndësishme për teknikun Maradona, pasi vetë pre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:30.072Z

Maradona publikon listën për ndeshjet e radhës

Buenos Aires - Diego Armando Maradona publikon listën e përfaqësueses argjentinase për ndeshjet e radhës të vlefshme për eliminatoret e kampionatit botëror “Afrikë e Jugut 2010”. Më datë 28 mars Argjentina do të presë Venezuelën. Ky do të jetë edhe debutimi i Maradonës në një

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:56.113Z

Argjentina, nis epoka "Maradona II"

Karriera e jashtëzakonshme e Diego Maradonës, si lojtar, e tani si trajner, do të arrijë kulmin e vet me ndeshjen e sotme miqësore mes Skocisë dhe Argjentinës në "Hampden Park". Që prej paraqitjes së parë të Maradonës, si lojtar para tifozëve skocezë, në shkurtin e largët të vitit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:17.593Z

Ja votat e kapitenëve për Topin e Artë

Janë zbuluar të gjitha votat e kapitenëve për Topin e Artë. Kapiteni i përfaqësuesës së Shqipërisë, Lorik Cana 5 pikë i ka dhënë Frank Riberys, 3 pikë Ronaldos dhe 1 pikë Messit. Në votimin për trajner, Cana i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:13.854Z

Votat e Lorik Canës, kapitenëve e trajnerëve

Lionel Messi e fitoj bindshëm Topin e katërt të Artë duke grumbulluar 41.6% të votave para Cristiano Ronaldos me 23.6% dhe Andres Iniestës me 10.9%. Kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana i ka dhënë 5 pikë për Cristiano Ronaldos, 3 pik&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:19.051Z

Sotir Kolea, dhunimi i një patrioti (pas vdekjes)

65 vjet nga vdekja e patriotit dhe pasuruesit të Bibliotekës dhe Muzeut Kombëtar Beratasi patriot, publicist, filolog etj., Sotir Kolea, të cilin shumë studiues e konsiderojnë si “Rilindësi i fundit shqiptar”, mbylli sytë 65 vjet më parë, në 3 korrik 1945 në Elbasan në mosh

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama