Rezultate te kerkimit per termin: +Daniel +Xhafaj

Total: 611
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:57.322Z

Tronditet Flamurtari, pezullohet dy ndeshje Daniel Xhafaj

Tronditet Flamurtari, pezullohet me dy ndeshje sulmuesi kryesor Daniel Xhafaj. Komisioni i Disiplinës ka vendosur dje në mbrëmje të dënojë golashënuesin vlonjat, për shkak të incidentit me lojtarët krutanë gjatë ndeshjes Flamurtari-Kastrioti. Disiplina e ka arsyetuar këtë vendim në ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.997Z

Daniel Xhafaj kali i kampionatit

Ne 12 jave kampionat sulmuesi i Flamurtarit Daniel Xhafaj ka shenuar 9 gola 11 ndeshje ose gjysmen e atyre qe realizoi sezonin e kaluar me fanellen e Beses 18 ne 29 ndeshje ku dhe meritoi trofeun individual Kepuca e arte. Nese edicionin e kaluar 33-vjecari ndihmoi Besen ne suksesin e saj me te ma

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:41.799Z

Daniel Xhafaj, numri 19 i Elbasanit në Ligën e Kampioneve

Daniel Xhafaj është rekrutimi më i ri i Elbasanit. Sulmuesi vlonjat që sezonin e kaluar u aktivizua në Zivicër me ekipin e "Xamax" pranoi ofertn e bërë nga presidenti i verdhebluve, Arben Laze, për të tëluajtur me Elbasanin në Ligën e Kampioneve. Daniel Xhafaj, ish-sulmuesi i suksesshë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.411Z

Daniel Xhafaj: Rezultat përballë Dinamos

Besa Pas triumfit në çerekfinalen e parë të Kupës së Shqipërisë me Tiranën, Besën e pret një tjetër sfidë mjaft e rëndësishme. Të hënën, kavajasit e drejtuar nga Shpëtim Duro do të luajnë me kryesuesit e kampionatit, Dinamo, me shpresën se do të ngushtojnë diferencën prej 1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.729Z

Daniel Xhafaj firmos për Shkumbinin

www.albania-sport.com - Daniel Xhafaj, golashënuesi më i mirë i sezonit të kaluar (18 gola) firmosi me Shkumbinin për edicionin 2010-2011, për një shumë që besohet se është 70 mijë euro. Sulmuesi vlonjat, një nga më të mirët në tregun shqiptar të futbollit, pohoi për mediat se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.381Z

Daniel xhafaj pranë kalimit në kampionatin Iranian

Sulmuesi i njohur i futbollit shqiptar Daniel Xhafaj është pranë kalimit tek kampionët e Iranit, Estegal FC. Sulmuesit i është ofruar një kontratë e mirë financiare për një periudhë të shkurtër kohore. Xhafaj është testuar këto ditë nga drejtuesit e Estegalit, dhe është vlerësu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.256Z

Golashënuesit pas javës së parë. Kryeson Daniel Xhafaj

Golashënuesit pas javës I-rë, sezoni 2006-2007. kryeson Xhafaj(Teuta) Në tre takimet e para u shënuan 21 gola me një mesatare prej 3.50 gola për ndeshje. 20 futbollistë ishin autorë të 21 golave, dy prej të cilëve u shënuan me penallti. Vendasit shënuan 11 gola dhe ekipet mike realiz

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama